» Poradna » Programy

Outlook - nestahne se cela posta

v emailu na seznamu mam v emailu postu roztridenou do odddilu adresaru treba doma, prace atd a stahne se me pres outlook jen posta co je momentalne ve slozce prichozi a v tech podadresarich se nestahne, nevite ptoc? dekuju

Odpovědi na otázku

pouzi IMAP protokol nie pop3 na stahovanie pošty . pop3 nevie adresare

takze dam misto pop3@seznam.cz imap@seznam.cz ? nebo kde to mam nastavit mam office 2007 balik

kdyz sem zmenila ten ucet pri vytvareni sem dala teda imap a nejde stahovat vubec nic pres to pop3 aspon slo , nevis co s tim?