» Poradna » Programy

Outlook - nastavení zvukového upozornění u sekundárního mailu

Dobrý den, v práci máme nově Outlook. Máme v něm primární vlastní e-mail a pak jeden čistě pracovní sdílený se všemi kolegy, na který nám chodí případy. Chtěla bych zjistit, zda je nějaká možnost nastavit zvukové upozornění příchozích e-mailů i na tom pracovním e-mailu.File >> Options >> Mail >> Reminders už jsme zkoušeli, ale to ovlivní jen ten primární osobní, ne ten sdílený. Děkuji předem za radu :) M.

Odpovědi na otázku

Podle všeho by to mohlo jít nastavit přes pravidla, s tím že by se měl zakázat default zvuk. Návod v angličtině (příklad pro jiný zvuk v případě specifického odesílatele, je potřeba to upravit na pravidlo podle příjemce) https://www.msoutlook.info/question/custom-new-mail-...