» Poradna » Programy

Outlook - Gmail

Ahoj, mám takový problém a už si nevím rady. Mám MS Office 2010, ale nedaří se mi připojit ke Gmail účtu. Při testování mě nikdy nepřipojí, i když mám povolenou POP3 a IMAP komunikaci. V upřesněném nastavení mám SSL šifrování 993 a 587 (podle https://support.google.com/mail/troubleshooter/1668960) Přesto se mi nedaří připojit k serveru (dvojfázové přihlášení vypnuto). Mohl byste mi někdo poradit prosím? :(

Odpovědi na otázku

Nastavení IMAP serveru by mělo být v pořádku, ale pro SMTP server musíš nastavit buď port 465 šifrování SSL nebo port 587 šifrování TLS.Port 587 se šifrováním SSL nefunguje !!!