» Poradna » Programy

Outlock express-nejde otevřít

Prosím o radu.Po nainstalování Ad-awareSE Personel mi nejde otevřít emailová schránka na Atlasu.V Outlock expresu se neobjevují žádné nové zprávy.Prosím o srozumitelnou radu, jsem začátečník.Děkuji.

Odpovědi na otázku

nezdá se mi,že by to bylo Ad-Awarem,ale proč ho nezkusíš odinstalovat?

A pouzijes nabidku Odeslat aprijmout vse?

a ten Ad-Aware máš originál nebo si si stáhla crack? jestli to druhý,tak je možný,že to máš zavirovaný.

jo,sorry,personal,teď se mi smotali dvě fóra s podobným problémem

Dost možná má zrovna Atlas výpadek a s ad-awarem to vůbec nesouvisí

Out-LOCK-Express :)) ... tak to je přece jasný :D ... nn nevim v čem je chyba, ale ještě to skusim prohrabat na googlu :D