» Poradna » Ostatní

Outlast

Dobrý denKoupil jsem si na steamu sérii Outlast i s DLC a Outlast II, tudíž je vše legální, normálně jsem stáhl, spustil hru, ale v prvním díle i DLC mě problikává myš už v menu, v nastavení nemůžu na nic kliknout a když dám v nabídce pokračovat či novou hru, tak se točím pořád dokolečka o 360° a to se děje i v druhém díle.Ovšem na notebooku to vše normálně funguje, ale na stolním počítači, který je nově přeinstalován, ovladače a direct X tam je, dále Microsoft C++(32 i 64 bit) tam jsou také, dokonce jsem zkoušel i druhou myšku, ale problém pořád přetrvává, nevíte prosím co s tím? Nesetkal se s tím někdo? Děkuji mnohokrát za odpovědi a hezký zbytek dne. :)

Odpovědi na otázku

zdravim mam rovnaky problem v outlast 1 vyriesil to uz niekdo vopred dakujem za odpoved