Outdoor kamera na potápění

Ahoj, přemýšlím, že bych si koupil na léto outdoor kameru. Máte s nějakou zkušenosti? Cena tak max 3,5k. díky moc za odpovědi :)

Odpovědi na otázku

Za tyhle prachy asi to Xiaomi, ale hodně záleží na tom, jak hluboko se hodláš potápět a zda v moři nebo sladké vodě. Slaná voda je celkem záhul na těsnění apod. a chce si to pak hodně dávat bacha.

Spíš asi v normální sladký vodě, koukal jsem buď na lamax X8.. ta je na Alze celkem prodáváná po Goproo kamerách a nebo jsem koukal ještě na isaw.. ty zas prý maj skvělej obraz.

Xiaomi Yi hodně srovnávali s GoPro a to v dobrém:Xiaomi Yi Sport: levnější a lepší než GoProhttp://avmania.e15.cz/xiaomi-yi-sport-levnejsi-... snímací čip to má Sony Exmor R BSI CMOS 16 Mpx, což je fajn.přičemž spousta origo příslušenství se dá koupit mnohem levněji rovnou z Číny, což je celkem fajn. Nebo i u nás, pokud máš problém s nákupem ze zahraničí.

Pro tesneni je uplne jedno jestli je voda slana nebo ne, pokud je na spravnem miste. Spis bych se ujistila ze kamera je vhodna do pozadovane hloubky. Mimochodem video porizene pod vodou z techto levnych outdoor kamer neni nic moc.

jo, ale slaná voda víc devastuje tu těsnící gumu, pokud není až tak kvalitní. A ve spojení s plážovým pískem je potřeba si obzvlášť dávat bacha.

Tak pokud se pri zavreni pouzdra tesneni neocisti, popr. nepouzije gel a jeste se tam necha pisek tak je to jedno. Pod vodou fotim a tocim docela dost a jeste jsem problem s tesnenim nemela. Take je dulezite vybaveni umyt v ciste a sladke vode.

mno jasně, že ta údržba je hodně důležitá - jinak jde do háje i profi vybavení. Ale já bych se bál i o kvalitu zpracování a materiálů u levných vodotěsných pouzder - jak tlačí cenu dolů, tak daj horší materiál co rychleji degraduje, nebo zjednoduší konstrukci co to jde...PS: mám nějaké pouzdro DiCAPac, ale na potápění jsem to ještě nepoužil

v tomto cenovém rozmězí se vlezeš s vybavením od spyexpertu .. mám od nich kameru do vody a to rozlišení je pecka

mohl bych vědět jakou konkrétně máš ? sháním nějakou na dovču