» Poradna » Ostatní

Out of topics -Terry pratchett - kde sehnat e-knihy (16)

Sem dost fanda do tohodle autora a zasekl jsem se na 16 knize (těžké melodično) kterou nikde na P2P nemohu najít. Nezaslali by jste mi to někdo na mail?? Please  Popřípadě nechtěl by si někdo koupit originál a přepsat to do PC

Odpovědi na otázku

posilat ti to nechci, ale juchni se nalotr.aktualne.cz

No tak diky, ale v tom zipu je jeden háček, všechny jsou v AJ!!Jen tu 16 v Čj  nemáš?

Jsem zpět, nyní nemohu nikde sehnat díl 21 - nohy z jílu, nemáte někdo v čj...

Jseš dost fanda ? Tak to asi ne, když ti ty knížky nestojí za koupení v klasický podobě

Az jsem se zhrozil kdyz sem si tak odhadnul kolik sem dal za vsechny dily co mam a to nemam vsechny  Ale zase to bylo behem nekolika let tak to tak neprijde.

Já dal za ty knížky tak odhadem 5.500,- Mám všechny díly + portfolio + Poslední hrdina. Ale přečtlo to všechno ode mě tak 10 lidí, kterým jsem to půjčil. Stálo to za to.

Jsem dost fanda, ale staci mi ze si kupuji tolkiena a red dwarfa, 30 zeměploch by me jako studenta asi položilo...

Mam všechny ale jenom knižně, jsem totiž taky dost fanda !-)Knížka je holt knížka a hlavně ty obálky !

To jo obalky jsou dobry, ale nedavno jsem si vsimnul ze novy dily uz maj uplne jiny obalky a ty uz se mi teda moc nelibily.

On totiž Josh Kirby umřel, místo něj ilustruje John Kidby - ten dělal i portfolio a Posledního hrdinu.

Aha, tak to sem nevedel. Skoda.

Par ceskych mas i tady:http://webbooks.host.sk/pratchett.htm

Nejlepsi stranka na e-knihy je JEDNOZNACNE RoboV:http://www.robov.knihy.szm.sk/Co nesezenes tam tam uz nikde...

no tak zasoba pratchettu tam neni nijak moc skvela......
Ja potrebuji momentalně jen dil nohy z jilu jinak do 25 dilu mam vsechny....

Dobra uznavam, mea culpa, ja se tam na Pratchetta dost dlouho nedival. On se prestehoval na jiny server a dost knizek asi ubylo. Ale jinak si celkem sebevedome trvam na svem za RoboV je asi nejrozsahlejsi na cesky eknihy vubec. Resp: vite nekdo o lepsim? (ne na konkretni autory, ale vseobecne)

no tak treba ja mam skoro  1GB v knihach

Vy opravdu nekdo ctete knihy z monitoru, nebo displeje? To nejak nedokazu pochopit, ale budiz...

mno tahat sebou palm je podstatne prijemnejsi nez tahat sebou knizku. I kdyz zase z knizky se cte lip, ale palm mam porad u sebe, takze ctu kdyz nekde cekam....

Presne. Kvuli tomu jsem si poridil starickeho Palm Ziro Par knih se do nej vleze.