» Poradna » Web a internet

Otravné okno

Zdravím, ode dneška mi při otevření jakékoliv dosud nenavštívené web. stránky začalo přes tuto vyskakovat okno s nápisem "Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.". Je přichycené až nahoře takže není křížek pro zavření viditelný, musím jej zavřít v dolní liště, je to dost otravné.. Co s tím? Zkoušel jsem Ad_block, ale nejde to..

Odpovědi na otázku

Skús doplnok "i don't care about cookies"

Tak vypadá, že doplněk pomohl, teď už okno nevyskakuje, díky.

Tak zmíněné okno už nevyskakuje ale nahradilo ho okno webové stránky http://weeklycomputingidea.blogspot.cz/ Co je to za šmejda? Jak se toho zbavit? Ad_block zapnutý, výše uvedený doplněk nainstalovaný... Opět se dá zavřít jen ve spodní liště..

Mám Firefox, i don't care about cookies doplněk taky a ta tvá stránka mi nenaskakuje. Jinak, pokud nějaká stránka žádá o povolení cookies, tak v i don't care about cookies doplnku tuto stránku můžeš nahlásit a oni to upraví, aby se už neukazovala. Poděkuj Bruselu, že musíme každé cookies schvalovat...

a to tam nemáš možnost odsouhlasit ? Pako to dá pokoj.

pardon, asi ne , máš FF prohlížeč, ten jsem dávno zrušil, takže jej neznám

Toto vyskakující okno už není schválení cookies ale výše uvedená web. stánka která je úplně až u horního okraje plochy takže křížek pro zavření na něm není a okno nejde po ploše posunout...

Mě v notesu naskakuje ne stránka, ale v modrém poli cca 6x4 cm nějaké povídání. Není časté ale kdyz zakryje rozehrané šachy tak naštve. Mizí to po kliknutí na hlavní lištu. Náhodně vyzkoušeno. Vista/chrome