» Poradna » Web a internet

Otravná reklama

Ahoj, začala mi docela v chromu vyskakovat reklama, která dřive nevyskakovala nebo jí chrome učině zablokoval, teď vyskakují celá nová okna, či přes videa vyskakují obrázky, které nelze nijak zavřít ... Nastavení stále stejný ... Co myslíte nějakej vir? Nebo google něco provedl?

Odpovědi na otázku

Nech to proskenovat antivirem.Mě se občas stane že se mi tu objeví takovej zmetek jménem BetterSurf a ten přidává reklamy všude kam může.

Díkes pánové, už jsem na to přišel byl to Plus HD, který se naistaloval jako balast s něčím.

Hoši zvykejte si, tohle je teď nová móda. Stáhnete a nainstalujete aplikaci, ale zároveň nainstalujete i hafo různých sajrajtů. Takže příště sledovat, na co při instalaci klikám a pokud je na výběr uživatelská verze, tak instalovat uživatelskou a vyselektovat vše zbytečné.

Nic jsem nestahoval/neinstaloval a asi 4 dny na mě občas vybafne pako se svým "tak už jsem tady"

Tím, že jsi nic neinstaloval, si u Widlí nikdy nemůžeš být zcela jist. Jde o snaživý SW, který nejlépe ví, co uživatel potřebuje a ty ,,naprosto nezbytné" doplňky si bez tvého vědomí stáhne sám, stačí mu, že máš počítadlo připojené k netu.

Nic nového jsem nenašel, avast ani další vyhledávání nic nenašlo, jen něco kolem skype (na možnost volat na stránce kontak či co) a to mám blokované. Do FF ani EI nechodím, jen Chrome a to ještě přes sanbox. Ani neklikám na obrázky co se musí stahnout, aby jeden viděl ukázku třeba z letecká pošta. No nic, nebyl to můj dotaz zhora na reklamu. Ale dík za také info

Teď? Tohle se používá už leta letoucí. Např. Google takhle svůj spyware Chrome tlačí přes instalace jiných programů už od svého vzniku v roce 2008.

Plus HD nebrat !