» Poradna » Mobily

Otravná ikona v notifikační liště.

Zdravím, při práci s mobilem mi v notifikační liště każdých pár minut vyskakuje a po několika vteřinách zase mizí nějaká ikona a po stažení lišty dolů se v oznamovací oblasti zobrazí oznámení s informací :"Systém Android právě teď 3 aplikace používají baterii." Pokud na oznámení kliknu ikona i oznámení zmizí. Je to pro mě naprosto zbytečná a otravná informace. Dá se zobrazování nějak zamezit? Nikde v systému ani v nastavení baterie jsem nic nenašel.

Odpovědi na otázku

Na mem samsung to je nastaveni,baterie a detail tam to nastavuji.

Jedná se o Honor 7x, v nastavení baterie jsem nic nenašel.

To muze delat i nejaka aplikace nejspis doinstalovana a nebo v nastaveni usporneho rezimu ozneni.