OT:Jakou značku šampusu koupit na silvestra

Dejte nějaké tipy.

Odpovědi na otázku

Dobrý je Freixenet Cava v různých barvách, cena okolo 280 Kč.Červený je vítěz testu MF Dnes.

A ve kterých shopech to splaším,to Víš,u nás ve F-M to bude asi těžké.

Jedine bohemka, tou nikdy nic nezkazis

Bohemky jsou hnusné......brrrr.

SPUMANTE ... po tom si tu kocovinu ze silvestra budes hooodne dlouho pamatovat :)

NAKUP RYCHLÉ ŠPUNTY A MULTIVITAMÍNY

no to co tady radi kolegove neni sampanske ani jedno, tedy alespon podle ceny, prave sampanske zacina tak lahev za cca 500,- jinak si urcite vyberes z tohodle - http://data.idnes.cz/soubory/test/A051223_VEN_... ja bych sel do neceho od Jana Petraka, ktery sice v testu nedopadl nejlepe, ale asi nedopatrenim

ak chces naozaj sampanske, a nie nejake sytene vino, tak si priprav aspon 1000kc (minimum), ak chces klasiku (ale je hodne draha, nejakych 2-3tisic), tak don perignon, mal som parkrat, ale ak to nie si schopny vychutnat (a je spravidla "brut" = extra suche) ak chces sladke bublinkove vino tak si kup hubert deluxe za 100 korun a mas vystarane, aj tak budete vsetci ozrati takze to mas fuk

oprava, pise sa to "dom perignon"

Žádnou, na Silvestra není co slavit.

Ale on nechce slavit, on chce na silvestra KUPIT sampus

Díky, teď se mi bude lépe usínat! Fakt jsem se zasmál.

Pokud jsi nikdy "poradne" sampanske nekupoval a tva rodina neni zvykla na kvalitni suche vino, zapomen na drahe sampanske, nekupuj zadnu brut a kup nejaky demi sekt. Jinak se budete pri pripitku ofrnovat, co je to za hrozne vino.

jo, s tim souhlasim

jj, mel by koupit slívu

Zkus nalit nejake zenske, ktera se ve vinech vubec nevyzna suche vino a nejake polosladke z krabice ze supermarketu. Uvidis, ktere ji bude vic chutnat Pripitek neni o tom, prituknout si nejdrazsim vinem, ale tim, co lidem vyhovuje.

a potom sa jej na druhy den opytaj ze v akom stave ma zaludok a hlavu Mozno to na druhykrat pochopi :)

Ty se sampanskym na silvestra opijes ? Normalni lide si prituknou...

Pritukne sa prvykrat, druhykrat, ... desiaty krat, a bolehlav zo sldkeho nezmyslu je isty Ja si dam radsej ten fernet

V tom pripade hej Ja taky obtukam rodinu, ale napiju se jednou. A v tom pripade se radeji prizpusobim, nez bych mel lidi nutit do neceho, co jim nechutna. A pak si dam sklenicku(y) nejakeho poradneho vina

Ty mi budes tedy "znalec vin" V IT problematice se zrejme vyznas, ale ve vinech? O tom silne pochybuji a pocitam, ze jsi asi s manzelkou nic kvalitniho nepil

A kdo mluvi o jeho konkretni manzelce? Tady se mluvi o obecnem zarizeni zena..

Nemluvim o sobe, ani o sve manzelce.Zkus ten priklad ktery jse uvadel na nejake sve kolegyni, ktera nema o vinu ani poneti. Pak uvidis.Mas pravdu, ve vinech se urcite vyznam mene nez v IT, ale rekl bych, ze kvalitnich vin uz jsem pil daleko vic nez ty.

Dovolil bych si Ti plne a zodpovedne oponovat, az budes mit odpito tolik vina (samosebou kvalitniho), nebudes psat ty prispevky tykajici se vina tak diletantsky a krupacky. Jako bych slysel svou tchyni, ktera kdyz lemtala Ostravsky kahan, byla blahem bez sebe - jednou jedinkrat dostala kvalitni vino (nehazim jinak perly tchynim...pardon, svinim , a kdyz jsem ji sdelil, ze je to samosebou suche vino (ony ty kvalitni a nedoslazovana umele jsou vetsinou takova), blabolila neco o tom, ze je to podobne jako ten posrany "kahan" a byla mimo. Vyprosoval bych si takove ty "radoby zkusene rady" o sladkych vinech a tech "nechutne kyselych" kvalitnich. P.S. Nekdy mozna vypijeme, ale jsem tady pouze po dlouhe dobe na cumendu a koukam stale stejni lidi - Ty jsi uz jako Lenin v Mauzoleu, obdivuji Te, ze jsi vydrzel...Ropacek uz tady neni, lama Kurt uz sem tam radi fundovane a nketeri chybi...toz se nezlobte, ze tady cumim :)

Jan ma pravdu, je to presne tak ako pise. Kvalitny suchy sampus normalny clovek nie je schopny ocenit.

demi sec

Kup si raději šumák nebo pozvracíš koberec !!

DRAHÝ PŘÍTELI MICHALE.VZHLEDEM KE TVÉMU DOTAZU A TVÝM PRAVDĚPODOBNÝM ZNALOSTEM O ŠAMPAŇSKÝCH VÍNECHTI DOPORUČÍM PRO TEBE OPRAVDU TO NEJLEPŠÍ:1xSIFONOVOU LAHEV+1xSIFONOVOU BOMBIČKU+1 LITR VODY Z KOHOUTKUTO VŠE PROPOJIT+PROTŘEPAT.A VÝSLEDEK JE ZARUČEN.MOJE MANŽELKA DOKONCE PROHLÁSILA,ŽE PRO TEBE BUDE VÝSLEDEK PŘÍMO SKVOSTEM.A NAVÍC-ANI KOBEREC NEPOBLEJEŠ A BUBLINEK BUDEŠ MÍT NA ROZDÁVÁNÍ.TAK SI TO PĚKNĚ UŽIJ A DEJ NA RADU ZKUŠENÉHO.....ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK...

Už to nehul.

Ať piju, co piju, hlavně, že se motám, néééé

Stock

Mirku,kup si Rychlé špunty,to můžeš chlemtat Ty i činčila celý večer bez podstatných následků.

Michale, Freixenet koupíš třeba v Tescu naprosto běžně. Jinak souhlas s ostatními,taky mi Brut nechutná. Demi sec, to už je jiná

kvalitnejsie sampusy som videl len brut, demi sec sampus (nie to comu sa u nas hovori sampus) sa vyskytuje velmi zriedka, v tejto kategorii je brut lepsi. Bezne zbrndy su lepsie sladke.Ale ja osobne si dam radsej 10 fernetov

Čus chlape, no na Vánoce jsem si dal s tátou Perrier Brut za 3999 Kča vůbec nám to nechutnalo  .  100x raději ten Freixenet

Take sampusy su len pre vinarov labuznikov. Mne bolo pred par rokmi doma tiez povedane ze maju radsej sladky Hubert za 100korun, ako Dom Perignon za 4litre Ale citil si tam tu chut dreva? bomba A je aj lepsi na hlavu, nie su po tom blbe stavy Ja osobne sampus nemusim vobec, radsej si dam fernet+tonic.

Zalezi na tom, ci mas rad suche alebo polosladke vino.  Ja osobne mam rada polosladke vina a najlepsie je znacky ASTI.

Teda sumivy vina fakt nemusim. Sice je to nejakej divnej zvyk, pripijet si na silvestra sumakem, ale ja si teda pripiju radeji bilym vinem od znameho z moravy nez nejakou sra.. z Tesca.Jo pravy sampansky bych klidne ochutnal, ale nez ty sumaky ala bohemia sekt, to uz jsou vazne lepsi ty rychly spunty.

zoborské perlivé 0,7 za 59,-skkvalita zaručená