» Poradna » Programy

Otisk úřední desky úřadu

Ahojky,rád bych udělal otisk úřední desky Berouna - http://www.mesto-beroun.cz/obcan/uredni-deska/Každá zveřejněná věc/položka na úřední desce bude mít své vlastní PDF.Pokud má položka více příloh, všechny budou uloženy v tom jednom PDFku.Na konci pak ideálně vložení ele. podpisu a všechno aby běhalo automaticky třeba každý den v 8:00 Vím, že je to složité, ale myslíte si, že by na to šel napsat nějaký skript?Díky za rady

Odpovědi na otázku

na to jsou appky, které zkopírují celou strukturu webu do lokální kopie. Kdysi jsem používal HTTrack Website Copier, to si vygooglíš. Zadáš adresu a hloubku, kolik odkazů daleko to má jít a ono se to stáhne. Automatizaci už vymyslíš, dá se to ovládat i z command lajny, takže bez problémů.

HTTrack Website Copier - na to jsem si nemohl vzpomenout Díky