» Poradna » Mobily

OTG

Ahoj potřeboval bych poradit nedávno jsem se dozvěděla že můj mobil od Xiaomi přesný typ nevím podporuje OTG na připojení např klávesnice,myše.disku apod... mohli by jste mi doporučit nějaký kablík od firmy CZC,Mironet Koupila bych to sama ale těch káblů jě hrozně moc a já mám strach že bych vybral nějaký který můj mobil nepodporuje jsem "lajk" děkuji moc Vlasta

Odpovědi na otázku

Milé děti, tady vidíte názorný příklad jak jsou lidi zblblí těm facebokama a jinými "sítěmi pro socky". Kurňa Vlasto, tady jsi na poradně a ne na facebuku a "neodborník" v určitém oboru se píše "laik" a ne "lajk"

Like

Kurňa Vlasto, strejda gůgl ti nefunguje? Redukce Micro USB OTG xiaomi...

Vlasto vlastním tento a spokojenost https://www.czc.cz/usb-otg-kabel-konektor-mi... :) .