» Poradna » Mobily

Otg usb sound in

Dobrý den,k mobilnímu telefonu mám přes otg kabel připojenu externí zvukovku. Potřeboval bych poradit jak donutit mobil (přepnout vstup), aby nabíral zvuk přes vstup externí zvukovky a ne přes mikrofon v mobilu. V možnostech pro vývojáře jsem nastavil výběr konfigurace USB na zdroj zvuku, ale stále to nefunguje. HW konfigurace: mobil Huawei Mate 10 lite, OTG USB kabel, AXAGON ADA-17.Předem díky za rady.

Odpovědi na otázku

na základě čeho jsi usoudil, že to bude na Androidu fungovat? Telefon není počítač a OTG je určené pro přenosná úložná média typu flash a HDD, přičemž obvykle přes to fungují i základní klávesnice a myši.k té zvukovce:Podporované operační systémy:• MS Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 a novější, Windows Server 2003 / 2008 / 2012 / 2016 a novější (podporovány všechny 32- i 64-bitové verze OS Windows), Mac OS X 10.4.x a vyšší, Linux s jádrem 2.6.x a vyšším.https://www.axagon.eu/produkty/ada-17

Mno ve směru z mobilu zvuk leze. To jest poslouchat přes externí zvukovku jde. Tak si říkám, že by to mělo fungovat i naopak. Mobil tu zvukovku detekuje jako Hands Free.

Tohle mobil opravdu nedonutíš.