» Poradna » Programy

Otevru slozku a explorer.exe mi ji zavre

Nemohu najit tady v diskusi reseni tohoto: otevru slozku s .avi souborama a explorer.exe mi ji zavre, zmizi PLocha a pak vse nabehne v nouzovém rezimu a mohu zacit znova. Co s tím, prosim?XP, SP2, počítač nepripojuji na net, je offline. Diky za radu!

Odpovědi na otázku

je to blbosti dotazu, ze nikdo nereaguje?

Tuším to robí nejaká záplata pre WinXP, ale nie som si istý, nakoľko XP nepoužívam, tak som sa s tým reálne ešte nestretol. Máš všetky záplaty, ktoré vyšli po SP2? Robí to aj pri inom videu, alebo len konkrétne pri tom jednom?

pak uz tam moc zaplat nemam, robi mi to ve slozce, kde je 6 avi souboru, ale v jinych takovych slozkach mi to nikdy nedelalo. mozna by pomohlo do toho jit pres Total Commander.

vypni si miniatúry či náhľady v Exploreri, alebo ako sa to volá a skús to otvoriť. V tej problémovej zložke ti to robí s každým videom, alebo iba s jedným?

cela ta slozka, aniz bych video zacal oteviratcele to spadne. jak zakazat nahled miniatur?kdyz to otevru pres Total Commander, tak jdou hrat vsechna videa tam z sesti, krome toho pateho. Tak ho vyhodim a pak uz to bude v poho! Diky

Může to být i kodekem, který ta videa používají. Někdy se se systémem moc nepohodne a jak proůzkumník vyrábí ty náhledy (zobrazujjí se jako miniatury nebo při kliknutí na soubor v levém sloupečku v Podrobnostech), dojde k chybě a windows proto explorer.exe (tedy samy sebe) ukončí. Zkusil bych vyházet nebo přeinstalovat kodeky.