» Poradna » Windows (a jiné OS)

Otevření dalšího okna

dobry den,mam jen drobny problém,mam Windows 8.1, při otevirani nove záložky nahore mi vždy vyskočilo okno a v nem ramecky s nejpouzivanejsima strankama,takze jsem nemusel neustale všechno znovu hledat. od vcerejska,nevim jestli mou vinou,mi při otevirani další záložky vždy vyskoci rovnou seznam.cz. co zmenit,aby mi opet naskakovaly ty okynka?

Odpovědi na otázku

Vyměnit prohlížeč.

ok,nejaka rozumna rada?

tak nevim,jestli to s tim nejak souvisi,ale uz mi po pripojeni fotaku ani mp3 nevyskoci zadna ikona těchto zarizeni....

Takže se zdá, že CCleaner zafungoval.

tak co mam ještě zkusit?

?