» Poradna » Programy

Otevírání souborů v aplikaci microspft Word,PowerPoint a po

Nějakým způsobem se mi povedlo vymazat Microsoft Office Profesionál Edition 2003.Nwjsdou mo otevírat soubora v Microsoft Word
" PowerPoint
" OfficeExce
Nejdou otevřít žádné soubory nově došlé i staré uložené.
Jak je možno tento problém odstranit?

Dškuji Zděnek

Odpovědi na otázku

Pokud máš poškozenou instalaci Office, tak použij přes Ovládací panely - Přidat/odebrat programy - tlačítko Změnit u programu Microsoft Office Profesionál Edition 2003 - Přeinstalovat nebo opravit.
Druhá možnost je s použitím instalačního média Office provést přeinstalaci.

Si tam můžeš nainstalovat jakékoliv jiné office.

promiˇmte jsem začátečník, kde je možno ty office najít a nainstalovat do počítače, případně kde je koupit.