» Poradna » Programy

Otevírání Office 2016 souborů

Zdravím,potřeboval bych poradit s otevíráním XLSX, DOCX, apod. souborů v Office 2016.Mám klasické dokumenty. Nainstaloval jsem MS Office 2016 Professional Plus a Office 2007 pro studenty a domácnosti odinstaloval. Pokud nyní poklepu na dokument, zobrazí se jen hlášení, že Tato akce je platná pouze u produktů, které jsou momentálně nainstalovány.Abych soubor otevřel, musím nejprve spustil např. Excel 2016 a v něm soubor ručně otevřít. Přímo z Průzkumníku nebo zástupcem z Plochy to prostě nejde.Nevíte někdo, co s tím? Poraďte prosím.Asociace v sekci Zvolit výchozí aplikace podle typu souboru ve Windows 10 mám nastavené správně a u jednotlivých přípon vidím aplikace z Office 2016.Díky.

Odpovědi na otázku

Odpovím si sám: stačilo zvolit Opravit instalaci. Rychlá oprava stačila.

Děkuji, náš ajťák na to nepřišel, moc mi to pomohlo

Díky, pomohlo

Také jsem měl problém a tato diskuze pomohla děkuji

Také mi pomohlo, děkuji