» Poradna » Mobily

Otevírání odkazů z aplikací v prohlížeči Chrome

Dobrý den, ahoj.Prosím o radu. Rád bych otvíral odkazy, např. z aplikace LinkedIn nebo email.cz, v Chorem prohlížeči. Ani jedna aplikace nemá na to nastavení. Předem díky za rady a pomoc.

Odpovědi na otázku

Odkazy se defaultně otevírají ve výchozím prohlížeči.Takže si ho nastav jako výchozí prohlížeč.

Nic proti, ale on mluví zjevně o aplikacích v mobilu. A tam to skutečně nastavit nejde.

Pokud mluvíš o aplikacích v androidu, tak tam to bohužel nejde. Musela by tu možnost mít přímo daná aplikace. Třeba appka emailu tu možnost má, ale nejde to nastavit natvrdo. Vždycky teprve až se ti otevře odkaz v interním prohlížeči té appky, tak vpravo nahoře pod trojtečkou je možnost "otevřít v Chrome". Totéž má i Facebook. Ale žádná z nich bohužel nejde nastavit, aby se to otevíralo v Chrome rovnou. Taky mě to hrozně štve, ale nejde s tím nic dělat.

Ano, nahoře 3 tečky, o tom vím.Nejde to nastavit ani v aplikaci např. better open with.No štve mě to, hlavně kvůli historii. Na 3 tečky občas zapomenu

Nejde to nastavit v ničem. Android není Windows, takže o tom, v čem se otevře nějaký odkaz, nerozhoduje nastavení OS ani nějaká aplikace "better open", ale jen a pouze ta aplikace, ve které na odkaz klikneš.

Vetsina aplikaci ma nastaveni "otevirat ve vychozim prohlizeci", ikdyz tedy v nekterych apkach (FB a Messenger jmenovitě xD) je to priserne zahrabane ta moznost (Myslim si, ze LinkedIn ji tam nekde take bude mit takhle schovanou), ale Email od Seznamu prostě NEmá tu moznost. Je to k posr... hněte mě to jak nic jineho, fakt je to obcas desne pruderni a debilni...

V mobilu chromu když kliknu na odkaz tak mi to nabydne v jakém výchozím prohlížeči to chci nastavit. Blbě jsem to odklykl a mám tam Bing. Jde to změnit zpátky na chrom.

to není asi odpověď sem ne?doplněk better open with taky nefunguje dle mých představ. Tak prostě pokaždé vpravo v menu vyberu otevřít v prohlížeči no...