» Poradna » Notebooky

Otázka ohledně svítivého místa na displeji

Zdravím , před nedávnem jsem si zakoupil 2v1 Asus T100 po zapnutí jsem zjistil že na displeji mám tmavé pixely tudíž jsem 2v1 šel reklamovat a po reklamaci jsem zjistil že tmavé pixely vystřídalo svítivé místo v levé straně displeje ..Tak teď už fakt nevím co s tím zda opět reklamovat a čekat že s tím bude další problém nebo S tím jít raději do opravy.

Odpovědi na otázku

prelep miesto izolepou.

A čím si jako pomůžu ? :D

Sám jsi si odpověděl. Normální smrtelník nediskutuje, jde do servisu.

Tak jo no :D..