» Poradna » Windows (a jiné OS)

Otázka ohledně přehrávače FireFox a Chrome

Dobrý den, mám problém se zobrazením SLOWTV od Idnesu. Videa mi normálně chodila, ale ze dne na den v FF i v Chromu mám jen "statickou fotku", jiná videa, ale od Idnesu chodí. Jen "živá" ne. Obraz se mi spustí (ne vždy), pokud zadám ve videu zobrazení ovládání a kliknu do "časové osy". Dělá mi to Chrom i Firefox. IE zase pro změnu pustí pouze zvuk, takže je na tom "lépe". Ten mi zase dělá problém, že v youtube nepřehrává něktérá videa. Myslel jsem, že to je flashplayerem, ale ve všech třech prohlížečích je nejaktuálnější.Rád bych poprosil o radu. Díky

Odpovědi na otázku

Blokovač reklam?

Taky bych řek, mě tohle dělá zapnutej uBlock Origin.

Volovina.Mám Chrome a aj FF s uBlock Origin. A všetky videá FUNGUJÚ. A uBlockOrigin je aktívny. Žiadnu výnimku som nepridával.

Je zajímavý, že když uBlock vypnu, videa hned jedou

Oni ještě používají Flash player?

Ne. Protoze ve FF i v Chrome bez Flashe videa normalne funguji.Podobne normalne funguji ve FF s uBIock Origin.Problem bude jinde.

Koukám, že jsem měl více zvýraznit řečnickou otázku. To bylo jen podivení nad tím, že tazatel myslí, že to má souvislost s FP.

Mám FF,uBlock zapnutý,Shockwawe Flash a Video Kodek 264 spuštěné a není problém.Takže asi někde jinde...