» Poradna » Web a internet

Otázka ohledně aktivity na FB

- měla bych dotaz, když osoba A používá facebook pouze z PC a osoba B jej používá jak na PC tak v mobilu,tak ...1) může vidět osoba B z mobilu poslední aktivitu na na facebooku osoby A?Nebo se ji zobrazí pouze offline?2) Pokud osoba A přejde do offlinu a dál působí na facebooku (s někým si píše) - jak se pak případně počítá ta poslední aktivita? Bude se osobě B zobrazovat pořád aktivita v poslední 1min, nebo se to bere, jako kdyby osoba A na facebooku nebyla?3) Jaké jsou rozdíly v tomto zobrazování v chatu a na mobilu?Děkuji

Odpovědi na otázku

Tady příliš s fb nepochodíš. (1)Vím jen že skype aktivitu či Google +, v Prestigiu nezjistím. Pravděpodobnost že ne vše co jde v PC stejně i v mobilu může být citelná

Vyskoušej s někým. Dost záleží taky na nastevení zobrazování u jednotlivých účastníkú.

A na mobilu se přihlasiš přes aplikaci nebo přes prohlížeč? Máš to rozbitý

Aktivitu je videt porad (napr ze komentujes ci sdilis) a je jedno jestli z mobilu ci pocitace. To co povazujes za posledni aktivitu je cas, kdy byla dana osoba pripojena na chatu ci messengeru.