Otázka na výkon...

Mám nootebook fujitsu a chtěl bych si na něm zahrát wot blitz.jeho hw:procesor: i5-4310m grafika: intel hd graphics 4600 ram: 500 GB rom: 16 GB os : windows 10 proVím že to není z pohledu grafiky nic moc je to spíše pracovní ntb ale wotb to utáhne. A já bych se chtěl zeptat na jaké detaily a na jaké fps. Pokud někdo víte jak přetaktovat hd 4600 taky mi to prosím řekněte děkuji.

Odpovědi na otázku

Intel HD Graphics utáhne World of Tanks. Tedy nevím, jak pod tím engine Core, ale pod Openworld to zvládalo v pohodě FullHD, nízké detaily a fps bylo kolem 60.

Děkuji ptal jsem sena wot blitz ale pokud to utáhne wot na pohudu tak wotb to utáhne na 60 fps vysoké detaily mám pravdu nebo ne?

Však si to vyzkoušej a neptej se furt úplně zbytečně. Za tu dobu, co se ptáš jsi to mohl mít už dávno vyzkoušené.

Zkusim a uvidim, když se to bude sekat, tak to prostě odinstaluju ne?

A ve volných chvílích si vylepšete psaný čeký projev. To, co předvádíte je jazykový horor.