» Poradna » Ostatní

Otázka k H řazení

Dobrý den,chtěl bych se zeptat, zda kdybych si koupil tuto řadící páku: https://www.alza.cz/gaming/thrustmaster-th8a-... k obyčejnému volantu (má jen plyn a brzdu) jestli bude tato řadící páka fungovat i bez spojky ?Nějak sem to na netu nenašel :/ Děkuji za pomocDavid Roman

Odpovědi na otázku

Dobrý den,to už bude spíše otázkou té dané hry, u některých je možno při řazení nechat automatickou spojku, pak by se dalo říci, že by to mělo fungovat, ovšem nejsem si úplně jistý, jestli se vám to vyplatí, a budete z toho mít ten požadovaný zážitek. Zvažte raději koupi lepšího volantu a pedálů.

Samozrejme volant mam drazsi ne jen tak nejaky obycejny tim obycejny sem myslel bez spojky a jeste jeden dotaz dala by se spojka nahradit treba jednou osou u joystiku?