» Poradna » Ostatní

Otázka Aliexpress

Čaute chcem sa spýtať je nejaká podmienka keď chcem využiť kupón 4$ na nákup na Aliexpress alebo si môžem vybrať hocičo v tej hodnote

Odpovědi na otázku

Záleží na kupónu. Ve většině případů podmínka samozřejmě je - chce si to přečíst víc info o tom kupónu, určitě to máš někde na ali uvedeno.

Ked myslis ten uvodny kupon tak ked si dobre pamatam tak tam nebola ziadna podmienka

Ako mám použiť ten kupón ? Alebo je to len zľava z určitej ceny ?

Tady v clanku o tom pisou vice.https://www.ceskyali.cz/ziskejte-4-dolarovy-kupon... tak snad to pomuze.

co nechspes na tom ze ten kopon je jen pro nove registrace

Podmínky použití se nejspíš dozvíš u toho, kdo ten kupón poskytnul.