OT: zahuštěné mléčné výrobky v tubě

ahoj a diky pokud mi odpovite.všichni známe výrobky pikao, jesenka, piknik v tubách.je mi 30 let a z dětství mám takovou rozmazanou vzpomínku,ze tehdy existovalo ještě jiné mlíko v tubě,které mělo na obalu obrázek květu modrého horského zvonku.může mi to někdo potvrdit a napsat jak to chutnalo, touž si nepamatuju.

Odpovědi na otázku

Chutnalo to stejne jako jesenka

Že by Tatra ?

nemyslim tatru v plechovce. zahustena verze chutna stejne jako piknik.tohle bylo v tube s obrazkem kvetiny horskeho zvonecku.

Máte pravdu jmenovalo se to Karmil a bylo to velmi sladké a karamelove a neskutečně dobre ...dnes bych to přirovnala ke karamelovemu topingu třeba na vetrniku....

Ja bych rekl ze Volvo

Ale hovno, takovy totalitni mysleni. Jedine Tatra.

spis takovy totalitni tatra auto...Volvo je nejlepsijinak jesenky jsou dve...jedna je z mleka a druha je ze smetany a ta je jemnejsi a lepsi :P

Volvo zapadne aji na asfaltce, Pospisile.Ad jesenky, jeste je treti cokoladova, ale to neni jesenka, ale pikao a ta nejvic skrabe v krku.

aspon se ti volvo neprevrati na strechu kdyz jedes po rovne ceste :Pjeste je piknik a ten skrabe vic :P ale to ty nemuzes vedet...

To jo, o tomhle si Volvo muze nechat zdat:http://davidkralik.cz/trial/2006/postoloprty/im...

Volvu na tohle staci jejich SUVko a nemusi delat takovy osmi kolovy mrchy aby vyjely piskoviste nekde na sidlisti :PVolvo for life

To jo, to SUVko by si dala Tatra k obedu.Tatra for life, death for Volvo.

Vypadame snad na to ze jsme nikdy nevideli tatru v tube...jezis dneska je to tady samej ales...

Spis je to tady dneska samej FEKTar

Fektar ma aspon nejakou soudnost a aspon o sobe netvrdi ze vyzahnes celou plechovku pikniku na ex...

FEKTar ma akorat tak soudnost drzet hubu a krok.

a na moji puvodni otazku zna nekdo odpoved?

Hej, mozes vyskusat zavolat do Brna na FEKT a spytat se dajakeho Aleska. Maju jich tam vela.

Kdyby to mirus videla...ta by ti dala

To spis kdyby Lxxdxr slysel jak o nem rikas, ze je aka Barney aka klaun Krunchy...

Porad lepsi kdyz je Lxxdxr aka Barney aka klaun Krunchy Al Koholík nez ty jako Al Kofolík aka milovnik trebonskeho piva :P

Ale tak uz dost panove nebude mi vytezovat moji sit takovyma bezduchyma recma, v opacnem pripade vas budu muset vypojit a svadet to na zaruseni v okoli....

No ja bych to uzavrel, proste FEKT a Volvo patri na smetiste dejin...

Odpověděla jsem výše

KARMIL !!!

SALKO sa to wola...ne?

http://www.tatramleko.cz/vyrobky-zahustena-mleka-p... je zahustene mleko v plechovce ty slovak pobuchany

moje otazka znela:"je mi 30 let a z dětství mám takovou rozmazanou vzpomínku,ze tehdy existovalo ještě jiné mlíko v tubě,které mělo na obalu obrázek květu modrého horského zvonku.může mi to někdo potvrdit a napsat jak to chutnalo, touž si nepamatuju?"muzete se vysrat na salko, volvo, fekt apod. a odpovedet mi zodpovednena puvodni otazku ?!?!?! dekuji z celeho srdce.

Nemuze to byt Pikao?

pikao i piknik jsem zminil jeste pred otazkou, to je klasika.to na co se ptam uz dneska asi neexistuje, bylo to pred rokem 1989.myslim, ze tuba mela svetle hnedy obal s obrazkem kvetinymodreho zvonku. a nevim jak se to jmenovalo ani jak to chutnalo?

jo, ten modry zvonek si pamatuju.

podle mě to byla jesenkajinak v kategorii sladký ch mlík- kupuju jedno u nás v konzumu- docela fakt záležitost- otevřu plechovku, dám lžičku a stojí ani se nehne, ale nedá se sníst najednou

to co mi ten clovek nize spravne pripomel se jmenovalo KARMIL.jesenka dodnes existuje, karmil uz ne.

Kdyz pises svetle hnedy, nebyl to KARMIL? Bylo to moje nejoblibenejsi, s karamalevou prichuti. Ztratilo se z trhu, porad jsem se dival jestli ho zase nekde neuvidim a az asi pred dvemi lety jsem jednoho dne nasel nahodne jeho chutove temer stejnou variantu odnekud z Polska v obchode LIDL - byl to stastny den...)

ZASAH !!!!Dik za odpoved, to je presne ono, Karmil se to jmenovalo.

Semeno zabalený v kapesníku se zvonkem...

Kdyz jsme u tech karamelovejch hovadin, nepamatuje si nekdo na vanilkovej sirup do mlika? Nejasne se mi vybavuje, ze to bylo v takovejch klasickejch litrovejch (?) sirupovejch sklenenejch sirokejch flaskach, stalo to bud 2 nebo 5 Kcs a byla to takova hnedava tekutina.

Mě zase chutnalo ochucený mlíko tuším Alma, bylo to v takovém obalu co rád prořízl mlíko v pytlíku (jako Termix) bohužel ty dnešní ochucený mlíka se tomu vůbec nevyrovnají. Jo to byly časy, třeba takový Ledňáček co stál korunu tak dneska stojí 7Kč, je poloviční a nasmraděný nějakým aroma takže to není k jídlu. Ale zahuštěná slazená Tatra naštěstí zůstala víceméně stejná.

Když jsme u toho Pikniku. Je nějaká alternativa, aby to nevyráběla Tatra, nebo někdo jiný z Babišova koncernu?

Condé Bohemilk mlékárna Opočno