OT: Zachraňte zraněnou srnku...

Dnes(18.1.2005), okolo 14:00 byla v Praze v ulici K Horkám přejeta srnka. Má otevřenou zlomeninu zadní končetiny. Než přijeli zvířecí záchranáři srnka utekla směrem vpravo při jízdě od benzínové čerpací stanice OMV. Pokud znáte v této oblasti nějakého kamaráda/kamarádku co má v oblasti bydliště či kolem jezdí, napište/zavolejte mu, ať se zkusí projít parkem a srnku najít. Pokud ji nalezne, ať kontaktuje polici(158) nebo hasiče(150) - oni už zavolají potřebnou pomoc. Nemohla odeběhnout příliš daleko, dnešní noc je chladná a zítřek je posledním dnem, kdy má srnka naději na přežití - mějte soucit s trpícím zvířetem a pomocte - děkuji.

Odpovědi na otázku

Kolem desáté tam zítra kolem pojedu, tak si půjdu do lesíka zakouřit a třeba ji najdu...

to rejsek>vem sebou rovnou krumpac

hm, to vypada na dobrou veceri

Je od Tebe laskavé a pozorné co děláš, ale věc má bohužel ještě jednu temnou stránku. Představ si, že srnku někdo najde, ošetří, bude se s ní piplat plno lidí, věnují tomu spoustu práce, času, úsilí, a nakonec se věc podaří a srnku vypustí zpět do přírody. No a po nějakém čase ji opráskne kulovnicí a sežere nějaké sadistické hovado, které si říká myslivec. Takže jediný výsledek celé této bohulibé činnosti bude to, že se ukojí nějaký prasácký deviant tím, že bude mít k zastřelení bezbranného živého tvora jehož masem se bude moci nacpat k prasknutí a jehož hlavu si pověsí na zeď. No řekni, není to hnus?

Arko technik s.r.o. |  |

Plně s tebou souhlasím. Vo těch parchantech s flintou si dávnou už myslím svoje. Pálit po všem co se hne, a nejrači vystřílet všechny kočky a psy ze širokého okolí. Tfuj.

Konecne nekdo se stejnym nazorem jako ja. Bohuzel jsou to opravdu hovada.

LCS |  |

pripojuji se

Jenomze je myslivec a myslivec. Ten prvni je ten co si udela mysliveckej listek a jde si zastrilet a ten druhej je ten co se o ten les celej rok stara a zastreleni srnky je proste prace - zhruba jako clovek kterej pracuje na jatkach, ten dela jen svou praci. Ja treba nechapu, ze vubec jde, aby se honitba pronajala na vikend italum, aby si mohli uzit. To samy novodoba slechta - proste si pronajmou les a jdou na to. Omezit to jde jenom zakonem, takze koho si zvolite ...

Aha, takze myslivec = sadisticky deviant. Hmm, bez se lecit. Nerikam ze mezi myslivci nejsou hovada, ale ty jsou vsude - sam jsi dukazem.

Když už tam někdo budete, mrkněte se také, jestli tam neležím opilý v křoví a kdyby jo, tak někoho zavolejde (záchranáře ne, ty bych napadl), abych neumrzl. Dík

otevrenou zlomeninu zadni koncetiny. hmm, nekolik jich pridame, aby se nam vesla do trouby

Nechat zraněnou srnku chcípat několik dní v lese je jistě velmi humání a záslužný čin.Já mám ale vyzkoušeno:Zlomit vaz, případně dobít heverem.Je třeba co nejdříve vyvrhnout aby se nezapařila - nemýt vodou!Nechat vystydnout a stáhnout.Odstranit rozbité kusy masa.Naporcovat.Je to 100%.Zkoušel jsem ředkvičky z jogurtem, ale se srnčím gulášem to nejde vůbec srovnat.Nejlepší je samozřejmě hřbet. Ten je třeba naložit a udělat na smetaně.

Konečně rozumný příspěvek!

he he... pro Čechy je žrádlo prostě nejdůležitější... hlavně dobýt heverem, hmmm...

Aspoň bys to mohl správně opsat, šašku

Nejde o důležitost, jde o logiku.

Všechno zlé je pro něco dobré. Teď jsem konečne pochopil výrok Čecha Karla Němce: Severní pol je dobit.....

Lidi, z toho by byl krásný hoax, nechcete to někdo rozjet ve velkém? Ale jinak, pytláky i rádobymyslivce vystřílet. A nebo aspoň ty sv*ně vykopat z parlamentu, kde si rozhodují o zákonu o myslivosti

Hoax by to byl velmi nadějný! :o))))Ano, někteří myslivci by asi měli posloužit k testování 8x57JS poloplášťové munice na lidech.

jak to nakonec dopadlo se srneckou ?