» Poradna » Programy

OT: Stala se mi neuveritelna vec, prosim pomozte

Vcera prestala v miste meho bydliste fungovat elektrina,cca od 21.30 az do nevim. O co jde. Zapalil jsem si petrolejku a cekal az to nahodej abych se moh pripojit. Jenze trvalo to nejak dlouho a usnul sem. Petrolejka asi sama od sebe zvetsila plamen a tak misto cisteho maleho plaminku sel z petrolejky cerny dym. Neumite si predstavit, jak vypada muj pokoj. To, ze sem rano vstal, vypnul petrolejku a odkaslal si pricemz za vysledek by se nemusel stydet ani havir po 50 letech prace v hloubce je malickost :) Vsude po celem pokoji mam tak 1 mm silnou vrstvu cernych mastnych drobounkych lupinku, ktere jsou UPLNE vsude - v pocitaci (mel sem ho otevreny kvuli chlazeni, na mediich, v knihach, v hadrech, ve mne - nekecam byl sem jak cernoch, moje nosni dirky byly dva cerne otvory atd.). Cely den vykaslavam cerne sracky. Jak moc sem si zkratil zivot touto jednou noci, jak moc sou ty sracky karcinogenni nebo jinak zdravi skodlive? Muzu spat v takto zasazenem pokoji ? Jak se toho zbavit, zkousel sem to vzit mokrym hadrem (utrit prach a vyluxovat), ale akorat to rozmazu, co bylo bile je cerne. To je vazne v hajzlu.

Odpovědi na otázku

No tak to mas naprosto jasny. Mas pred sebou jeste 6 mesicu 12 dnu 5 hodin a 3 minuty. Pri takhle velkym znecisteni je to naprosto jasna vec.

vezmi na to toluén, bacha je to sakra hořlavé - důkladně větrat!

toulen hmmmm pekny to fetujou u nas kluci ve meste bacha at nemate halucinace NEEKVA, !!!!

Tak tohle jsem už dlouho neviděl...P.S.Buď rád, že to není acetylén. To bys musel omlátit omítku.

Předkové našich brtníků prý takto žili.Je pravda že už všichni pomřeli

Dekuji, opravdu dekuji. Uz dlouho, dlouho a dlouho jsem se takhle nezasmal.Fakt jeste jednou DIKY.

Zdar, tuhle jsem potreboval taky neco vycistit a slo to jedine kvalitnim vyrobkem savo. Staci koupit ho jako rozprasovac(pak nemusis nic smudlit), parkrat postriknout, na tyden opustit domov a doufat, ze to zabere i v tvem pripade(sracka je to velka dost).ZDAR UKLIDU!

Saze dostaneš z věcí jen chlebovou střídkou, ale pokud je toho hodně, tak budeš muset asi všechno oškrábat.

Taxe muzete jeste jednou zasmat. Asi pred tremi lety se mi stalo neco podobnyho. Nechal sem v pokoji na zemi zaply horsky slunicko pod nimz se mazaly EPROM. Naxem na nej zapomnel a kdyz sem tam asi po pul hodine vlitnul, taxe na me vyvalil cerny dym a slunce bylo v plamenech. Taxem to tipnul a votevrel vokno. Asi po pul hodince tam uz bylo videt ten bordel. Presne ty ony male vsudypritomne saze. Takze sem pak cely vikend gruntoval (jen mokrym hadrem - slo to pekne blbe) a cast sem i znova vymaloval. Vzhledem k rozsahu se mi tuto havariji nepodarilo ututlat, takze se naramne "bavili" i nasi.

Kompletne vymeň hardware. Ergo presťahuj sa. V takom prostredí by už prežili len ropáci. (Súvislosť s pravidelným prispievateľom Ropáčkom je absolútne náhodná )

Sezen si minimax postrikej tim steny potom si vem rejzak na klacku a odrbej steny.Mozna ti to pripada sileny ale pred lety seto tady stalo podobnymu vypatlanci a zije v byte dodnes.Comp si kup novy a drz si o jednu kurvu mene.za prachy ktere usetris si kup stolni lampu.Ahoj.

Myslim, že to přežiješ, dřív v tom lidi žili běžně a jak se měli dobře Asi bych použil kartáč na hubici u vysavače. I když to SAVO je dobrej fór.Zkus si s nim vyčistit počítač, schválně jestli se pobavíš víc , než při tom probuzení.

Já takhle jednou dorazil domů z pářky ve značně podnapilém stavu a dostal jsem chuť na párek. I rozžal jsem plynový vařič, šoupnul na něj hrnec s párkama (newim, proč jsem je já debil nedal do mikrovlny) a ulehl k televizi. Vzbudil jsem se, až když jsem se začal dusit... Voda vyvařená, z párků už skoro nic nezbylo a byt smrděl asi půl roku. Nejlepší bylo, že jsem druhej den odjížděl na dovolenou a veškerý oblečení jsem celejch čtrnáct dní na dovolený větral na balkóně, aby se v tom dalo chodit...

Nech se nekym vyfotit a posli nam to taky se chceme zasmat.

Checht. tak mě se něco podobnýho stalo celkem nedávno. Já jsem vyráběl palící zařízení do dřevovýroby a používal jsem k tomu el. topná tělíska. Jako izolaci jsem použil POŘÁDNÝ kus silikonového plátu, 5 mm tlustého. Nechal jsem to běžet bez dozoru. Jako na potvoru se spekly kontaky u relé a topné těleso se rozžhavilo na 600 *C, silikonový plát se vzňal a když jsem došel, tak už jen dohoříval... VŠUDE (na stěnách, po stole, na zemi v přístrojích) byly malé drobounké mastné saze. Vysával jsem to půl dne.A já si myslel, že silikon vydrží všechno.