» Poradna » Ostatní

OT: Společnost Top Moravia Q, s.r.o. mne pozvala

na slavnostní večeři a předvedení nejnovějších.... a pokud přivedu i manželku (asi svoji) tak mi věnuje zdarma mobil Nokia bez podpisu smlouvy.
Jednou jsem na takovou akci s mobilem zdarma málem šel dokud jsem si nevšiml že na konci pozvánky je hodně drobným písmem napsáno že tem mobil je jen pro toho kdo podepíše smlouvu.
Máte někdo nějakou zkušenost s předváděcími akcemi téhle firmy a jestli v tom je nějaký zakopaný pes? Mobil by se hodil.

Odpovědi na otázku

mobil zdarma dostaneš,pokial podpíšeš zmluvu a aj skutočne zakúpiš úžasnú súpravu hrncov alebo iný,inak nijako normálnou cestou predajný brakový tovar za púhych niekolko tisíc českých korún,je to rovnaké ako tesne po revolúcii oblbovali určité firmy s užasným farebným televízorom zdarma,pokial zakúpiš príborovú súpravu za púhych 29000,-,alebo liečivé podušky a periny za 25000,- a podobne,staré okukané triky,ale po rokoch prestávky môžu znovu nachytať pár záujemcov.

My jsme byli a máma dostala sadu příborů, žádná smlouva, koupě nic.

Jdi tam a pak napis jak jsi dopadl. Mobil pod 700 jsem jeste nevidel ,divil bych se kdyby v tom nebyl podraz.

a este...neni pod tvoju uroven chodit na taketo prezentace?

Loni v létě jsem koupil v TESCu nějaký čínský mobil pro Vodafone za 777.- Kč a byla v tom SIM karta s kreditem 200.- Kč. Čili cena mobilu 577.- peněz. Sháněl jsem baterii do starého Sonyho J6 a chtěli za ni 480.- Kč. Telefon telefonuje a posílá SMS. Víc jsem nikdy od mobilu nechtěl. Záruka 2 roky. Co chtít víc. Čili mobil pod 700.- existuje.

jj, dobre a lacne mobilne telefony kupis aj tu: www.dealextreme.com

Jedna sa o velmi seriozny obchod so sidlom v HongKongu, ktory zasiela tovar do celeho sveta zadarmo.

Mam overene.

Znam nekolik mobilnich telefonu s cenou do 25e, nemusis ani nakupovat v HongKongu:
Motorola F3, LG KP100, Samsung E1070, Nokia 1208...

ten LG je sice levný a "jednoduchý", ale některé věci jsou naprosto debilně řešené - třeba i ty nejlevnější Nokie jsou podle mne mnohem lepší - u toho LG jsem měl docela co dělat, než jsem přišel na takovou blbost, jako jak nastavit jiné nebo hlasitější zvonění - musel jsem vytáhnout návod, což mi u takhle "jednoduchého" mobilu přijde šílené.

byla jsem 3x...nic jsem si nikdy nekoupila a dostala jsem poprvé sadu příborů, potom mobil a potom peřinu a polštář z ovčí vlny..
příbory jsou v super truhle, fakt pěkný, mobil obyčejný, ale dcerce stačí....zatím , a peřiny parádní....

Včera jsem byl se ženou na takové akci.Mobil(Samsung GT-E1080 cena cca640,- na IT 200,- na Aukro),jsme jako pár opravdu dostali ale ten 3,h proslov plný polppravd a zkreslených ůdajů zato nestál .Cena sady nádobí byla 40000,- na netu u samotné firmy se prodává daleko levněji.

žádný mobil - pouze poukaz na Vysočinu.
žádná slibovaná večeře.
Důchodci, vykašlete se na to !

na zacatku budes trochu meskat, pak se nadlabnes, a pak vypadnes... protoze manzelce se udela nevolno, nebo co...

To bouhužel tak nefunguje. Nápad dobrej ale nedomyšlenej. Opozdilci se neberou a dárky jsou až po skončení 3 hodinpvé prezentace.

Jo ja jsem na podobne akci byl, ale rozsavala se tam sada nozu zdarma, bez nutnosti koupi nejakych hrncu.
Takze ja jsem tam jel, rikal jsem si proc jim ty noze nechat, kdyz je rozdavaj. A hrnce co nabizely opravdu vypadali celkem dobre, jen ta cena byla celkem vysoka. Ikdyz rikali ze v tehle akci je tam nejaka uzasna 20% sleva. Samozrejme ze jsem ty hrnce nekoupil. A kdyz jsem se dostal domu a kouknul na internet, tak o te sleve dost kecali. Na netu jsem ty hrnce nasel o par korun levneji (bez slevy) nez nam nabizeli s tou slevou.

hehe, no mně taky zvali ale nevím co bych dělal s čtvrtým mobilem
spíš bych tam šel a nějaký tam hodil do placu

Na jedné této akci jsem byl. Jaké však bylo moje zklamání, když místo slibované nokie jsem dostal Samsung E1070. 6ádnou smlouvo jsem nepodepisoval, ani si nic nekoupil

Pokud chcete, tak máte i místo: http://www.topmoravia.com/cz/primy-prodej.php... ...
"...U hmatatelných produktů (vysavače, mixéry, lůžkoviny, matrace, nádobí, atd.) se přímého kontaktu se zákazníky využívá především u těch výrobků, které svou kvalitou vysoce převyšují na první pohled podobné výrobky stejného segmentu..." No, není to krásné?

Pekne to je, ale zlaty Horst Fuchs...

Abych byl objektivní, tak jsem se včera tedy jedné prezentace firmy TOP MORAVIA zúčastnil v pražském TOP hotelu. Předesílám, že jsem byl jako doprovod a dokud jsem nevešel do salonku, tak jsem netušil, že se jedná o prezentaci nádobí. V pozvánce bylo uvedeno, že se jedná o prezentaci zdravé výživy a stravování. A byl na ní kupon na večeři a byl tam inzerován jako dárek mobilní telefon NOKIA.
Protože v minulosti jsem vždy ignoroval jakékoliv dobře známé akce typu AMWAY, ZEPTER, RAINBOW a jiné podobné ve stylu MLM (Multi Level Marketing) nebo tzv. „letadel“ nebo spíše tryskáčů na odliv finančních úspor jejích obětí, tak jsem se rozhodl této akce zúčastnit až do úplného závěru, pokud ovšem případné urážení lidí nepřekročí únosnou míru.
A již začátek stál za to. Byl nám nabídnut úplně teplý sekt a když jsme hned na začátku požádali o vodu, tak jsme byli odkázání na hotelovou restauraci, kde mimochodem nejlevnější Mattoni stojí 45,-Kč. Tím bychom ovšem velmi těžko stíhali sledovat prezentaci hned od začátku. Tak jsme se smířili pouze se sektem.
Mladý muž, který vedl velmi burácivou, ale z daleka ne přesvědčivou prezentaci, měl velmi často tendenci přecházet až do téměř urážlivých komentářů, ať už konkrétních reakcí posluchačů nebo směrem ke všem posluchačům obecně. NESKUTEČNÉ VYMÝVÁNÍ MOZKŮ! Měl úplně neuvěřitelně přesný statistický přehled o katastrofálním zdravotním stavu české populace, především s ohledem na celé trávicí ústrojí a zejména pak rakovinu!
V průběhu prezentace se pokoušel uvolnit atmosféru různými informacemi a zkušenostmi ze svého soukromého rodinného života o své nastávající manželce Radce a rodičích. Velmi působivé a pro slabé povahy velmi tklivé!
Ovšem teprve vyvrcholení stálo za to. Příběh jeho fantastického dědečka, který kvůli těžké cukrovce chudák nejdříve přišel o zčernalý palec a později mu musela být amputována celá noha. To už někteří starší posluchači měli slzy na krajíčku! A to už překročilo všechny etické meze!
No a teď závěr. Po ukončení Ukázat celý příspěvek

Teda vy jste neskutečný hlad! Najíst se a ještě dostat Samsung místo Nokie...

Abychom s vaničkou nevylili i dítě.
Alespoň pokud se týče titanového nádobí, tak se jedná skutečně o kvalitní produkt, který má význam a funguje, jak je prezentováno (dlouhodobě ověřeno manželkou). Pochopitelně je otázka ceny produktu při předváděcí akci ve srovnání s cenou, kterou je možné dosáhnout jiným způsobem.

Dobrý den, nemáte prosím někdo z Vás zkušenost s tím, že dělal telefonistku pro tuto firmu? Dají vydělat nebo nás oškubou za živa?

Je to spolecnost ,ktera nehraje fer.Volate cely dny a potom nic , ne ze vydelate mraky penez.Vlastne obelhavate lidi kterym volate tri kola. prvni davate jen tri otazky,druhy jim volate,ze uz vyhrali a koho si sebou vezmou-protoze za ten druhy par mate penize,a treti se ujistujete jestli pujdou a skym,proste jedna hnusna lez vedle druhe,ty lidi vedome pri nejmensim uvadite v omyl.a kdo dorazi na akci jde si pro darek,ktery vyhral a jsou mu vnuceny hrnce-vyhodou i na splatky.A k tomu volani jeste,nemate cas jit ani na zachod volate da se rict celodenne do pul 9 do vecera.Jen cekam,kdy jim to nekdo zavre.

Prosím vás, nevěřte tomuto blábolu. Telefoniska pracuje z domu a navolává tolik "akcí" kolik zvládne. Je to jen na ní. Nevím o žádné telefonistce, která by telefonovala tolik hodin denně. Top Moravia má jasně stanovené podmínky volání a s tím spojenou výplatu, takže každý víc, co má udělat, aby dostal ty a ty peníze. Na to že sedíte doma a čas vám nikdo neřídí, tak se dají vydělat slušné peníze. Rozhodně je to lepší práce, než sedět v Lídlu a desítku hrubého. Nejlepší telefonistky vydělají přes čtyřicet tisíc .... pracuji v této firmě jako telefonistka. Je to práce náročná a lidi jsou občas do telefonu dost hrubý, ale jsou horší zaměstnání a já jsem spokojená. Radím vyzkoušet, než kritizovat.

Nevím, kde jste přišla na plat 40 000,-Kč? Včera jsem viděl inzerát společnosti Top Moravia, že shánějí 5 telefonistů na dvousměnný provoz (tudíž žádná práce z domova)za mzdu 10 000 - 13 000,-Kč hrubého. Jedná se o klasický zaměstnání podobnému jako je call centrum. Je to styk se zákazníkem, v tomto případě většinou obvoláváte osoby které zvete na předváděcí akce této společnosti. Jde o práci náročnou a většinou pro mladé, kteří ukončili vzdělání a hledají rozjezd. Taky musím říci, že většinou v těchto telefonických centrech zaměstnanci vydrží dělat, tak max půl roku. Opravdu je to na palicu jednat s některými zákazníky.
Svůj příspěvek ukončím asi vaší úvodní větou: "Prosím vás, nevěřte jejímu blábolu".

Myslím, že je zcela evidentní, že příspěvek nad Vámi psal někdo z TOP Moravie a pracovnice call centra to určitě nebyla...

Kterýpak loajální pracovník firmy se to pokouší vylepšit pověst svému chlebodárci? Pořád platí, že když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Za to, jak tyhle povedené společnosti klamou spotřebitele a nekalým způsobem svoje zákazníky nahánějí a pak odírají, už by mělo hezkých pár vychytralců dávno sedět. Bohužel jsou naše zákony stále nedůsledné. Poněvadž svět chce být klamán, mají tihle podnikavci pořád zisky. Jejich vlezlí telefonisté se pravidelně pokoušejí zachytit se drápkem a dorážejí, ale stačí sluchátko položit.

No a teď nám řekněte tu o Sněhurce Vy 40 000ícovko.

nikdo vás neoškube Top Moravia je seriozní a slušný podnik

No tak to těžko, nabízený vysavač s obrovskými slevami v řádu 20+10=30 tisíc (na předváděčce uvádějí jeho cenu 45 000,- Kč) s výslednou cenou za 15 000,- Kč + bonus zdarma halogenová trouba , přesně ten vysavač se dá koupit na internetu za 3 500,- Kč. A i ostatní prodávané věci na předváděčce jsou na internetu za téměř zlomkové ceny. Takže udělejte si všichni obrázek o nějaké slušnosti.

blbost, zadne "titanove nadobi" neexistuje. Jsou to bezne, ocelove hrnce, na ktere je naparena (nebo elektrolyticky nanesena) minimalni vrstvicka titan-nitridu...

Je to hliníková slitina. Max ocelová vložka pro indukci.

To je skvele. Takova nabidka se nedava kazdy den. Jdi do toho a podepis vsechno, co budou chtit. Opravdu se to vyplati. Zavidim ti.

Podobných pozvánek mám už doma plný koš

Mě by jen zajímalo, kde berou adresy! Podle mne se jedná o nelegální obchod s osobními údaji; už jsem je napráskal na ÚOOÚ.

Klasické zneužití osobních údajů organizacemi, kterým je klient poskytl např. při uzavírání smlouvy a jejich prodej pochybným marketingovým firmám. IMHO by mělo být kvalifikováno jako trestný čin.

Pozvánku na 15.2.2012 mám před sebou a vypadá to jako od mobilních operátorů.Já i syn máme smlouvy u T-mobile a pozvánku jsme dostali oba. Asi před dvěma lety jsme se synem ( 21 let student a já 62 let) a dostali jsme kulové, protože jsme nebyli "uznáni" jako partneři. Manžel byl už 8 let po smrti a nikoho jiného nemám. I když by se mi občas hodilo něco dostat, už nikam nechodím a to ne proto, že mi nic nedají, ale ta úroveň je opravdu hrozná. Potřebuji-li něco opravdu koupit, hledám raději informace na NETu. Zdravím

adresy jsou z telefonich seznamu,ale jsou tam i cisla ,ktera v seznamu nejsou takze kdo vi......

Nám přišla bílá, nenadepsaná obálka a uvnitř neadresné oslovení "vážený pane, vážená paní". Divím se, že to kdy dělali jinak. Tohle je bezpečnější, právně nenapadnutelné a podle mě nijak méně efektivní. Já jsem o tom třeba chvíli uvažoval, než jsem si to tu přečetl, protože mě nikdy nikdo ke koupi blbosti přemluvit nedokáže a večeře měla být hned u nás za rohem :)

Byl jsem na tom v loňském roce, abych vyhověl sousedům, kteří měli zájem o ten dárek.
Ten dárek, tehdy příbory, dostal ten, kdo zverboval někoho dalšího na tu předváděčku, já utřel čenich. Je to nabídka odlévaného nádobí s titanovým povrchem a nějakého robota, večeře pro minijedlíka během akce.
Nádobí je to pěkné, vymyšlené, ale drahé. Jako vše předváděné na podobných akcích.
Tak na svatební dar pro nezařízenou domácnost.
Předváděč se choval vcelku slušně, na rozdíl od jiných firem, ale to je asi kus od kusu. Na arogantního debila narazíš kdekoliv.

http://www.topmoravia.com/cz/firma.php...

A proč to tu po roce opět řešíte

Ano mám velice špatnou zkušenost:, dne 14.1 jsem se zúčastnil prezentace v hotelu DUO, kde mi byl přislíben mobil. Přišel jsem s paní,ale ona musela po více jak 2 hodinách odejít do práce. Nazákladě toho jsem žádný mobil nedostal,
ale ani mi nechtěli vrátit na něj poukaz(zajímalo by mně co se s ním stalo)
Proto varuji všechny co se chtějí podobné akce zůčastnit aby si to dobře rozmysleli,navíc budou muset 3 hod.poslouchat
arogantního přednášejícího který se na tuto práci nehodí.

Nazdar, nevíš jak se jmenoval ten přednášející,Neříkal si Linhart,nebo podobně.Prošel jsem podobnou převáděčkou tuto středu,kdy jedna pani na konci odešla pomalu s pláčem a bez telefonu,já sice s telefonem,ale se zkušeností,že akci od Top Moravie už nikdy nenavštívím,protože s takovou arogancí a hulvátstvím jsem se již dlouho nesetkal.Firma,jestli chce dál prosperovat,by se měla zamyslet koho na ty akce zasílá.A to ode mne dostane zajímavý dopis (stížnost)ohledně toho kdo nám ty hrnce předváděl a jsem co mi na to odpoví.

Právě došlo na 2.2.2010 dlabanec /* + nový typ Nokia - pro dvojici, s poznámkou bez závazku, ale změna typu, nebo značky mobilu, vyhrazena.
/* Ptá se Honza Masaryků nového diplomata, který byl na večeři u velvyslance: "A co, dlabanec tam byl?"
a mladý diplomat odpovídá: "Toho jsem tam, pane ministře, neviděl."

Tak toto je pro všechny co si tady jen stěžují a hlavně pro pána jménem Jarda : když neumíte nic jiného než jen brát zadarmo a prezentované zboží vás nezajímá,TAK PROČ TAM LEZETE?
Děláte ze sebe ještě větší hlupáky než ve skutenosti jste.A když si chcete na něco stěžovat tak alespoň napište celou pravdu a ne jen tu vaši.Pane Jardo já NIKDY MOBIL ZADARMO NEDOSTAL ať je jakej je,ještě jste se celá rodina nakrmili (podotýkám taky zadarmo) tak nechápu na co si chcete stěžovat.
Nikdo vás nenutí na prezentaci sedět 3 hodiny,dveře jsou neustále otevřeny,a pokud by vám šlo o prezentované zboží a ne jen o dárek,tak jako ti ostatní tam rádi vydržíte a zapřemýšlíte proč vlastně by jste toto úžsné nádobí měli míti doma.
P.S.: Jaroušku přijeď my to říci do očí,rád tě uvidím

Proč tam "leze"? Už jen ze slovníku z Vás čiší arogance. Třeba tam leze proto, protože neví, co mu bude nabízeno. Kdyby to věděl, tak tam nejde. Nechci ho obhajovat, ale lákáte na dárky a dlabanec?! To asi není v pořádku, ne? Bojíte se, že kdyby každý věděl, za kolik prodáváte, tak by nepřišel? Nestálo by za úvahu cenu několika kusů dotovat dárky pro ostatní? V kapitalismu není nic zadarmo. Nezlobte se, ale tohle asi není v pořádku.

Jen tak mimochodem, ty "dárky" a "dlabanec" lze považovat za reklamní předměty a ty si firma dá do nákladů. Mimo předražení těch nabízených klumpů.
Navíc, pokud v tom papírovém spamu, pokud jsem stačil zpozorovat, není přímý vztah nejen mezi nákupem těch křáků, ale ani "přednáškou" a jejím protrpením a těmi "dárky". Jinak napsáno, ten papírový spam je veřejným příslibem získání "dárků" a "dlabance" bez návaznosti na nákup čehokoliv.
Porušení veřejného příslibu je i žalovatelné...

Souhlasím s kolegou
každý komu přijde pozvánka tak mu přijde s dostatečným předstihem na to,aby si zjistil na internetu o jakou společnost jde.Na stránkách je vše co by ho mohlo zajímat.Podotýkám,že je pořád dost slušných lidí,kteří se nejdříve podívaj na to kdo a proč ho někdo zve.A je jen na něm pokud se rozhodne jít a poslechnout si zajímavou prezentaci.A ti jednoduchý mobiláři ty opravdu někdy stojí za to co dokáží udělat za dárek i třeba se takto zesměšnit.

Nějak zapomínáte, že ne každý má internet a velmi mnoho důchodců, i kdyby na něj měli, nejsou ani schopni nebo ochotní se učit, jak s tím zacházet.

Tak pane Linhart,za prvé:když jsem tam šel tak jsem o nějakém mobilu neměl potuchy,dozvěděl jsem se to až tam od ženy.Za druhé:jestli myslíte ty tři kousky co se na každého dostalo a ještě jste ze stolu sebrali hned zbytek co tam na tom malém talířku zůstal(snad aby se nám neudělalo špatně),tak za to se omlouvám,že jsem ochutnal.A za třetí,nebýt tam s námi dcera tak ten telefon bych o Vás roztřískal.S takovou arogancí jako byla u Vás,jsem se ještě nesetkal.Když jsem navštívil podobnou akci v nedalekém městě asi před dvěmi lety pořádanou od Top Morávia,(bez nabídky nějakých telefonů a jiných věcí),tak to bylo úplně o něčem jiném.Předváděl to tam starší pán,který dokázal zaujmout všechny přítomné a všichni jsme se v pohodě rozešli.Máte se ještě hodně co učit,abyste dosáhl takové kvality jako on.Nejsem jediný který odcházel z Vaší prezentace velmi rozčarovaný.
Sbohem.

Jo,ještě se musím omluvit všem kdo toto čtou neboť jsem vlastně ještě zatajil večeři s tim spojenou(o té jsem věděl).Aby mě pan Linhart zase nenapadl,že neříkám celou pravdu.A Vám pane Linhart slibuji,že se polepším a začnu přemýšlet o všem co jste na té prezentaci řekl,(vaše nádobí do toho nezahrnuju,to je bez problémů,to jsem pochopil) o způsobu používání nádobí od :např Teskoma,Fagor atd..,(jejich závadnosti při častém používání a jiné)zkusím se spojit se zástupci těchto firem a prodiskutovat o všem co jste o jejich nádobí řekl ,aby mě potvrdili,že jste nám na prezentaci říkal pravdu.Jinak ještě jednou díky za poučnou prezentaci.Přeji Vám v pracovním i soukromém životě hodně štěstí.Nashledanou.

Dobrý večer, dnes jsem se zúčastnila předváděcí akce nádobí Top Moravia v Praze - Chodově. Prezentace se mi líbila, přednosti nádobí mě zaujaly, ale nekoupila jsem, neboť se mi zdálo přece jen dost drahé (před akcí jsem si hledala podrobnosti na internetu a tam jsou jiné ceny ). Pokud se týká slibovaného mobilu a oběda, tak bylo vše splněno, i když můj partner nevydržel do konce a odešel. Přednášející byl velice výřečný, příjemný a uměl přednosti tohoto nádobí dobře vyzdvihnout. Odcházela jsem s příjemným pocitem a o koupi nějakého kusu nádobí v budoucnu budu určitě uvažovat.

Mohla by jste mi napsat odkaz kde toto nádobí lze sehnat levněji na internetu.Docela mne zajímá a uvažuji o zakoupení.Děkuji.

Koukněte na stránky Top Moravia, stačí zadat do vyhledávače, potom se podívejte na další stránky Proguss, vlastní to stejná společnost TPT Coating a tam jsou třetinové ceny např. pánev č. 243 u Top za 5500,- u Progussu 1500kč, nevím co v tom je, ale je to opravdu zajímavé

Možná zná odpověď Leoš Mareš

Tak tento příspěvek s odkazem na Proguss mě doslova rozsekal. Do té chvíle jsem (po absolvování prezentace jistého pana Staňka z Top Moravia) byl ochoten společnost když ne hájit, tak alespoň vzít na milost, protože produkty vypadaly kvalitně. Že všechny dárečky budou skryty v ceně výrobku je jasné, kecy o dotovaném nádobí považuji od začátku za kecy.
Ale že stejný, slovy STEJNÝ, výrobek, se stejnými fotografiemi, stejnou zárukou! (15let na dno atd...), stejným patronem (Leoš, odborník na výživu z Primy atd..) koupíte pod jinou obchodní značkou za docela normální cenu, to je prachsprosté klamání spotřebitele a společnost TOP MORAVIA (a všichni její zástupci, kteří to musí nutně vědět) by se měla stydět!
Ještě jedna poznámka, "odborníci" z poroty prestižní "firmy roku" si nevidí na špičku nosu. Titul firma roku jihomoravského kraje totiž patří doopravdy právě společnosti TOP MORAVIA. Pokud je jediným hlediskem zisk a ekonomická výkonnost firmy bez příhlédnutí k tomu, jak je výsledku dosaženo, pak se stydím, že taková soutěž má v ČR takovou váhu a mediální prostor.
Vyřiďte všem svým babičkám, rodičům a tetičkám, ať si dají pozor!

Milý pane Linhart.
Taky jsem byl telefonicky pozván na podobnou akci od TOP Moravia. Dovolím si tady naznačit jak telefonát probíhal:
Bylo mi řečeno že jsem, pokud si vzpomínám, vyplňoval dotazník týkající se zdravého životního stylu. Nejen že si na to nevzpomínám, ale jsem si naopak jistý že žádný takový dotazník jsem poslední dva-tři roky nikde nevyplňoval.
Tento dotazník byl prý slosovatelný a já vyhrál věcnou cenu a jídlo pro sebe a ještě jednu osobu. Na otázku kolik to tak zabere času mi bylo řečeno že tam bude více výherců a že si mám udělat alespoň 3/4 hodiny až hodinku. O NĚJAKÉM NABÍZENÍ ZBOŽÍ NEPADLO ANI SLOVO. O jaký dárek jde jsem se ani neptal protože mi bylo celkem jasné že to bude spíše rekl. akce. Jsem student bydlící na koleji takže "titanové" nábodí opravdu nepotřebuji, ale na akci přeci jen asi půjdu, strávím tam max. zmiňovanou hodinu a pokud nedostanu svůj "poprávu vyhraný" dárek a jídlo, asi budu velmi nepříjemný

Ahoj, odpovídám na tvůj dotaz, zda telefon dostaneš, i když si nic nekoupíš.
Dostaneš, ale není to Nokie ale Samsung, musíš si ale vzít nějakou ženu a obrnit se trpělivostí, jdou přímo na věc, ale když nechceš, tak prostě poděkuješ a odejdeš. M

Typický buzeranský Čech,který chodí jen po dárkách a zadarmo se nažrat.Takový lidi obdivuji.

Nerikam, ze bych na takovou akci sel, ale kdyz se tam jde nekdo nazrat a dostat darek, tak na tom nevidim nic spatneho. Zatahnou to hlupaci, kteri si ty predrazene kramy koupi.

Tak mám od nich pozvánku na další akci. Koná se ve všední den, tuším od 13 hodin a musím si předem telefonicky rezervovat místo. Tak už se vidím jak si na to beru volno ze zaměstnání.

Tak ja tu poukazku beru....řeknu Vam co se stalo me... sel jsme tam s pritelkyni a kamarady .. nas vekovy prumer byl cca 35 .. byl to tam samy duchodce.. a kdyz to ten pan prednasejici videl.. tak k nam rovnou prisel a rekl, ze kdyz v tichosti odejdem tak na ty mobili da rovnou...Asi mel pocit ze nic nekopime a ze bychom tim mohli nakazit i nekoho jineho takze sice bez vecere ale zato samsung za 3 minuty
PS: jen se bojim, ze uz mi nikdy zadnou pozvanku neposlou tak hodne zdaru...

Dobrý den,
já se s manželem(vlastním ) této akce zúčastnila. Byla jsem překvapena manipulátorkými dovednosti předvádějícího. Byl to výkon, že jsem žasla kam až člověk je ochoten zajít. Hrnce jsou pěkné, cena přemrštěná . Mobil nebude NOKIA ale SAMSUNG nebo ještě něco horšího a nejlevnějšího na trhu. A to vše pokud se jim podaří asi ve skupině někoho zlomit, aby koupil za "zlevněnou cenu". Mám pedagogické vzdělání a žasla jsem nad tím čím vším se můžou mladí lidé živit a jak emotivně a senzitivně se snaží působit. Mobil (na trhu asi za 900,- Kč) jsme sice dostali, ale bylo to poučení, že na další pozvání této firmy, pokud by přišlo určitě nepůjdu, natož si něco koupit. Na trhu jsou i jiné výrobky a určitě nejsou oni jediní jak tvrdili, kdo má na to patent.

Žasnu co zde dokáže napsat člověk s vysokoškolským vzděláním.Píšete že s vámi bylo manipulováno tak proč jste tam byla do konce?Že by jen pro ten mobil za 900 to muselo být ale ponížení co.Nepřestávám žasnout nad malostí českého člověka.

naučte se dobře vnímat písmenka , nic o tom že by paní psala že "jí", bylo manipulováno ? není...

Je dobré a poučné podobnou akci navštívit (a pro jistotu si s sebou vzít někoho kdo už nale.. tedy na podobné akci si už něco koupil).

BTW: Zobrazuje se vám pod tímto dotazem stejná reklama jako mně?

Titanové nádobí
Nakupujte titanové nádobí, hrnce a pekáče přímo od výrobce.
www.proguss.cz
Keramické pánve Neoflam
S excelentním nepřilnavým povrchem Ecolon. Akce - keramický nůž zdarma
www.VyostrenaKuchyne.cz
Elekrický tlakový hrnec
Bionaire Ida. Ušetříte 60% energie a 40% času.
www.Bionaire.cz/Ida
Nádobí Tefal - skladem
Skladem - dodání do 24 hod Super ceny, velký výběr!

JJ zobrazuje. Nic divného. Ta reklama se zobrazuje dle klíčových slov v tomto dotazu.

Tady:http://www.zive.cz/poradna/plazmova-tv-prehr... ... jsou zase reklamy na TV.

Tady: http://www.zive.cz/poradna/iphone-wi-fi/sc-2... ... zase na internetové připojení.

Abych byl objektivní, tak jsem se včera tedy jedné prezentace firmy TOP MORAVIA zúčastnil v pražském TOP hotelu. Předesílám, že jsem byl jako doprovod a dokud jsem nevešel do salonku, tak jsem netušil, že se jedná o prezentaci nádobí. V pozvánce bylo uvedeno, že se jedná o prezentaci zdravé výživy a stravování. A byl na ní kupon na večeři a byl tam inzerován jako dárek mobilní telefon NOKIA.
Protože v minulosti jsem vždy ignoroval jakékoliv dobře známé akce typu AMWAY, ZEPTER, RAINBOW a jiné podobné ve stylu MLM (Multi Level Marketing) nebo tzv. „letadel“ nebo spíše tryskáčů na odliv finančních úspor jejích obětí, tak jsem se rozhodl této akce zúčastnit až do úplného závěru, pokud ovšem případné urážení lidí nepřekročí únosnou míru.
A již začátek stál za to. Byl nám nabídnut úplně teplý sekt a když jsme hned na začátku požádali o vodu, tak jsme byli odkázání na hotelovou restauraci, kde mimochodem nejlevnější Mattoni stojí 45,-Kč. Tím bychom ovšem velmi těžko stíhali sledovat prezentaci hned od začátku. Tak jsme se smířili pouze se sektem.
Mladý muž, který vedl velmi burácivou, ale z daleka ne přesvědčivou prezentaci, měl velmi často tendenci přecházet až do téměř urážlivých komentářů, ať už konkrétních reakcí posluchačů nebo směrem ke všem posluchačům obecně. NESKUTEČNÉ VYMÝVÁNÍ MOZKŮ! Měl úplně neuvěřitelně přesný statistický přehled o katastrofálním zdravotním stavu české populace, především s ohledem na celé trávicí ústrojí a zejména pak rakovinu!
V průběhu prezentace se pokoušel uvolnit atmosféru různými informacemi a zkušenostmi ze svého soukromého rodinného života o své nastávající manželce Radce a rodičích. Velmi působivé a pro slabé povahy velmi tklivé!
Ovšem teprve vyvrcholení stálo za to. Příběh jeho fantastického dědečka, který kvůli těžké cukrovce chudák nejdříve přišel o zčernalý palec a později mu musela být amputována celá noha. To už někteří starší posluchači měli slzy na krajíčku! A to už překročilo všechny etické meze!
No a teď závěr. Po ukončení Ukázat celý příspěvek

Vy jste pane neskutečný hlad. Najíst se a kvůli Samsungu místo Nokie firmu poplivat...

Je to stále přesně Vámi popisovaná komedie. Včera jem se čistě ze zvědavosti akce zúčastnila přes to že je Váš příspěvek přes 3 roky starý, proběhl přesně dle Vámi popisovanéhoscénáře. Člověk s komediálním talentem jako kulomet bez přestání chrlil jednu věc za druhoua při tom přeskakoval mezi zdravotními moudry a vědeckými poznatky a občas přidal inějaký nechutný detail spojený se zdravím jeho rodiny. Během jeho sugestivního projevuse jednomu tají dech a zjišťuje, že dosud žil v obrovské nevědomosti. Vše je naprosto stejnéjako v ostatních příspěvcích. Dárky - poukaz do penzionu ( jedna osoba zdarma ), sada kuch. nožů ( ocel solingenská potahovaná - keram. nože jsou totiž holý nesmysl ! ) a nakonec večeře. A nabízené zboží. Hrnce na vaření elektrické, myslím že kvalitní a velmipěkné, jeden " bratru " za 69 000 Kč. Po otevření obálky " výhra " 40 000 a pak licitacea různé kombinace nabídek. Např. zakoupení tří hrnců za 30 000 a podobně. Známí nevy-hráli v obálkové soutěži, tak jim mamipulátor nabídl slevu. Nabídky pak měli stejné. Necoďtena takové akce, ŠMEJDI nevyhynuli a fungují v pohodě dál.n

Již jednou jsme naletěli a přišli jsme na Vaši předváděcí akci do Michle.Čekali jsme tam 1hod před začátkem a sešly se 3 manželské páry a jedna paní samostatná.Po doprovodu do místnosti,ve které se akce měla konat , stále pobíhali 2manažeři a s jedním párem se stranou domlouvali.pak jsme zahlédli jak manželský pár dostal malý balíček(což nám manažeři popřeli) a řekli, že pro malou účast se nic nekoná.Nemám tolik času ani náladu na takový přístup.Je to podvod na lidi.Takže už se žádné vaší akce nezúčastním. Magdalena

Takových akcí se účastní jen bezmozci a zoufalci. A Magdaleny. Holt nemáte čím naplnit volný čas, tak chodíte na předváděčky.

jj, az muj pravnuk bude slavit promoci, tak tady to nebude.......tady ne. I kdybyste nas na kolenou prosil, pane vrchni.

Vřele nedoporučuji tam chodit. Arogantní prodejci, manipulující informace, pomlouvání konkurenčních výrobků, lži a nesmysly o výživě a zdraví. Celá akce trvala 3 hodiny. Až na konci jsme dostali hospodskou porci kuřete se s oschlou rýží, pití za vlastní. Slíbený mobil nikde.

Šel ses tam zdarma nažrat, tak co si stěžuješ.

A proč ne, když si to dávají do "výrobních" nákladů a tím krátí daňovou povinnost?!

Základem je to, že někteří lidi jsou tak hloupí, že se podobné pitomosti zúčastní. A o jejich hlouposti svědčí i to, že si pak ještě stěžují.

Už jsem se někde ptal,ale bez výsledku-neví někdo,která společnost dodává titanový talíře?Jmenovaly se nějak jako oriza.

Nechci být rejpavý,ale ví,jmenuje se Google

Bohužel to neumím najít(odpověděl bych dřív,ale doufal jsem,že se tohle vlákno propadne do hlubin smetiště...

ahoj zrovna dneska jsem tam byl musi se mit sebou manželka vlastni )))jinak předvadeci akce hruuuza nic tak neprofesionalniho sem dlouho nevidel.namačkali nas k jednomu stolu asi s 20 lidma a slečna nevim jestli nebyla spiše gogo tanečnice tak ta mezi nama pobihala s rozpalenou panví a každemu ukazala jak se ji to povedlo že to nepřipalila evidentne z toho mela vetši radost než my ostatni co se nažili aby je nepopali tou panvi pak nasledoval rozbor panve ktera je (cela)v titanu pozdeji z pana vypadlo že je tam je keramika a nazaver i HLiníík byl přitomen pak přišli na řadu poklice sklenene a to už byl vrcho když me 28leteho muže nazval soudruhem a tvrdil že tyto skla se davali letcum do kokpitu v ten moment jsem se zvedl a uvedomil si že v dane mistnosti nebylo nikomu po 75let až na me s přitelkini takže sem se ze soudruhem rozloučil a ujiždel rychle na večeri hlavne prič od lidi kterí tvrdi že nadobi neni potreba umivat jen otřit papirovím ubrouskem.Nadobi sice vypadalo i kvalitne ale tuhle reklamu si rozhodne nezaslouži zvlaš když je to nač Czech Made)))

Ale to od Ety má o jednu nano vrstvu míň. A nanáší se to plazmou!
Mám to v rodině, i s robotem za 15tis, ve slevě za asi 5tis - když to holce udělalo radost a těch 35tis. měla nazbyt Mám teflonové nádobí z diskontu, myje se to dobře, vaří se v tom perfektně a stálo to v řádu stokorun za hrnec se skleněnou poklicí. A robota mám taky za míň, prostě socka.

Příště radši zajděte do knihovny pro učebnici češtiny. Naučte se používat interpunkční znaménka a pravopis, ať nepíšete skvusty jako "přitelkini", "prič", "umivat"...

Ano, to je opravdu k věci a skvustné

No tak jsem udělal překlep. To je toho. To se stane snad každému.

Preklep? Ob jednu klavesu? Howno, poucujes tu a sam psat neumis, lamo.

Ano překlep.

Až Tobě,tedy pokud Tobě jednou bude 75let,tak nejen,že nebudeš moci psát na PC,ale neudržíš ani moč a stolici,chytrolíne.

duležité je vždy zděleni neboli obsah za chyby se omlouvám )))pro ty ktere to znervoznuuje))

NÁZOR MÁ PRÁVO SDĚLIT JAK ČLOVĚK SE ZÁKLADNÍM VZDĚLÁNÍM, TAK VYSOKOŠKOLSKÝM DIPLOMEM NEBO DESETI DOKTORÁTY. TAK JÁ JEŠTĚ JEDNOU AŤ SI TO PŘEČTE CO MOŽNÁ NEJVÍC LIDÍ A HLAVNĚ AŤ SE Z TOHO POUČÍ, ABY TYTO PODVODNÉ A MANIPULÁTORSKÉ FIRMY KONEČNĚ ZKRACHOVALY A PŘESTALY EXISTOVAT. A TOMU MŮŽEME VŠICHNI NAPOMOCT.

Abych byl objektivní, tak jsem se včera tedy jedné prezentace firmy TOP MORAVIA zúčastnil v pražském TOP hotelu. Předesílám, že jsem byl jako doprovod a dokud jsem nevešel do salonku, tak jsem netušil, že se jedná o prezentaci nádobí. V pozvánce bylo uvedeno, že se jedná o prezentaci zdravé výživy a stravování. A byl na ní kupon na večeři a byl tam inzerován jako dárek mobilní telefon NOKIA.
Protože v minulosti jsem vždy ignoroval jakékoliv dobře známé akce typu AMWAY, ZEPTER, RAINBOW a jiné podobné ve stylu MLM (Multi Level Marketing) nebo tzv. „letadel“ nebo spíše tryskáčů na odliv finančních úspor jejích obětí, tak jsem se rozhodl této akce zúčastnit až do úplného závěru, pokud ovšem případné urážení lidí nepřekročí únosnou míru.
A již začátek stál za to. Byl nám nabídnut úplně teplý sekt a když jsme hned na začátku požádali o vodu, tak jsme byli odkázání na hotelovou restauraci, kde mimochodem nejlevnější Mattoni stojí 45,-Kč. Tím bychom ovšem velmi těžko stíhali sledovat prezentaci hned od začátku. Tak jsme se smířili pouze se sektem.
Mladý muž, který vedl velmi burácivou, ale z daleka ne přesvědčivou prezentaci, měl velmi často tendenci přecházet až do téměř urážlivých komentářů, ať už konkrétních reakcí posluchačů nebo směrem ke všem posluchačům obecně. NESKUTEČNÉ VYMÝVÁNÍ MOZKŮ! Měl úplně neuvěřitelně přesný statistický přehled o katastrofálním zdravotním stavu české populace, především s ohledem na celé trávicí ústrojí a zejména pak rakovinu!
V průběhu prezentace se pokoušel uvolnit atmosféru různými informacemi a zkušenostmi ze svého soukromého rodinného života o své nastávající manželce Radce a rodičích. Velmi působivé a pro slabé povahy velmi Ukázat celý příspěvek

Moje rada zní: V žádném případě raději nechodit na takovéto akce! Oběd zdarma totiž neexistuje! Top Moravia mi zve taky, i když jsem jim již několikrát poslal mail, aby mi nezvali. Navíc jsem jim volal, aby si mé jméno vyřadili z databáze. I když jejich pracovnice přislíbila, že tak učiní, nestalo se!

Byla jsem se na akci kouknout nedávno v Praze. Info o výrobcích s ukázkou, jak se na nich vaří, netrvá ani hodinku. Paní nebyla ani agresivní, ani moc šoumenka, prostě optimální obchodník. Pak byla ochutnávka toho, co uvařila, a večeře pro všechny z přilehlé restaurace (normální hotovka). Během toho času se paní ptala u jednotlivých stolů, jestli mají zájem. Nikoho nenutila, nikoho nedržela násilím. Dárek pro všechny. Celá sada trochu drahá, ale včetně robota (úrovně jako Ronic, mám přes 15 let a vyplatí se), a navíc vím, že je to kvalita, pánev mám od podobné firmy a dělám na ní skoro pořád. S normálním nádobím nesrovnatelné. Kdo se chce podívat a obětuje čas, tak může, něco dostane, k ničemu nebude nucen.

Včera jsem se s přítelem zúčastnila předváděcí akce firmy TOP Moravia v hotelu EXPO v Praze, z pozvánky nebylo poznat, že se jedná o prodej hrnců. Bylo annoncováno, že se jedná o zdravou výživu a gastronomii. Pán, který celou akci uváděl, zcela nelogickými argumenty se snažil zmanipulovat účastníky, na logickou reakci nereagoval odpovědí, ale arogantními urážkami. Když jsme se s přítelem ohradili k jeho chování, zareagoval tím, ať odejdeme, což jsme učinili. Od začátku bylo jasné, že nejsme vítáni, jelikož vzhledem k věku nepatříme mezi jejich cílovou skupinu a logickými argumenty, které se týkaly technických parametrů, které byly nepravdivé, můžeme ovlivnit ostatní páry z řad lidí důchodového věku a nesednou jim na lep. Sada pěti kusů nádobí byla nabízena za skoro šedesát tisíc korun. A už vůbec nehodnotím jejich kritiku firem ETA, Bosh, Zepter, Beck ad., tímto nechci tvrdit, že všechny jsou super, ale domnívám se, že by si ostatní měli dát pozor a navíc si myslím, že by měla být informována široká veřejnost o praktikách této společnosti.
Takže jak je to s tím mobilem, to fakt nevím

Včera jsem se s přítelem zúčastnila předváděcí akce firmy TOP Moravia v hotelu EXPO v Praze, z pozvánky nebylo poznat, že se jedná o prodej hrnců. Bylo annoncováno, že se jedná o zdravou výživu a gastronomii. Pán, který celou akci uváděl, zcela nelogickými argumenty se snažil zmanipulovat účastníky, na logickou reakci nereagoval odpovědí, ale arogantními urážkami. Když jsme se s přítelem ohradili k jeho chování, zareagoval tím, ať odejdeme, což jsme učinili. Od začátku bylo jasné, že nejsme vítáni, jelikož vzhledem k věku nepatříme mezi jejich cílovou skupinu a logickými argumenty, které se týkaly technických parametrů, které byly nepravdivé, můžeme ovlivnit ostatní páry z řad lidí důchodového věku a nesednou jim na lep. Sada pěti kusů nádobí byla nabízena za skoro šedesát tisíc korun. A už vůbec nehodnotím jejich kritiku firem ETA, Bosh, Zepter, Beck ad., tímto nechci tvrdit, že všechny jsou super, ale domnívám se, že by si ostatní měli dát pozor a navíc si myslím, že by měla být informována široká veřejnost o praktikách této společnosti.
Takže jak je to s tím mobilem, to fakt nevím

Tak i na mě přišla řada. Já vyhrála dokonce týdení pobyt v čr. Údajně bez povinnosti něco koupit. Máte s tím zkušenost? Předávací večeře nás teprve čeká. Tak nic víc k pobytu nevím. Rozhodně nějaký výlet by se hodil, ale nerada bych zažila týdení vymývání mozků na téma: kup si celou sadu. Nemám na to prachy, ani místo v lince. Děkuji za reakce.

Milá Julie.. Zajímalo by mě, jak dopadl týdenní pobyt v ČR..? U této firmy jsem nějakou dobu pracovala, ale tato výhra je pro mne novinkou..

Dojděte si pro pobyt (ozdravný týden na Vysočině pro dvě osoby, 1. osoba zdarma (v hodnotě 6.298,-, 2. osoba sleva 20%, tj. 1300, čili dohromady 4.998,-, v ceně 6 nocí, snídaně, vstup do nějaký jeskyně, hotel Jehla - citováno z poukazu!), pokud Vás to oslovilo, mrkněte na prezentaci a když se Vám bude nádobí líbit, tak ho v žádném případě nekupujte, skočte doma na net, zadejte:http://www.proguss.cz/23-sada-pro-243-pro-288.html...
a kupte ho tam. Jsou to stejné výrobky se stejnou zárukou. Schválně srovnejte: http://www.topmoravia.com/cz/titanove-nadobi.php...
Cena na prezentaci je neskutečná a i po jejich "bombastické slevě, platné jen a pouze na Vaší prezentaci", přemrštěná.
Zdravím,
Honza.

Ano,porovnat můžete a ceny jsou značně rozdílné,ale také muste sledovat technologii výroby v nanesení vrsty titanu a ten je rozdílný..... otázke zda to stojí až za takový rozdíl,nicméně stejné to není

Ahojky tak došlo i na mě dnes mi volala paní z Top Moravia , že jsem vyhrála totéž co uvádíte vy , nejdřív jsem si říkala , že se tam půjdu podívat jak se zdokonalili ve výmývání mozků , ale nepůjdu asi bych byla dost naštvaná , že se stále něco takového děje.Možná škoda mohla bych povyprávět jak se snažili . Držím palce všem co odolají A.

Včera si na mne zase vzpomněli a zvali mne a nějakého mého partnera/partnerku na večeři spojenou s dárkem za 3000Kč a předvedením výrobků. Ale když sem odpověděl, že se mi tam nechce, tak se ta slečna s tím spokojila.

Zúčastnil jsem se jednoho takového sezení ze zvědavosti, a mohu konstatovat,že prodávají kvalitní zboží,ale za hodně přemrštěné ceny a ještě s komentářem,který lidi spíš odrazuje než přitahuje.Z lidí,kteří tam byli s námi,si nekoupil nikdo nic a dokonce při předčasném odchodu,jsme byli uráženi slovy, jako socky co sem lezou a jiné.Předesílám,že jsme na oběd nešli a víno,které podávali jsme odmítli.Naopak jsme si koupili v restauraci pivo,které stálo osmdesát korun.Zpočátku nás"vyhazovač"nechtěl pustit ven,ale po tom co jsem chtěl zavolat policii nás pustil s nahoře popsaným komentářem.Takže suma sumárum,vymývání mozků a prodej zboží,které si mohu přes internet koupit zhruba o čtyřicet procent levněji,bez urážek a hlavně ušetříte čas,nervy a peníze.

Tak já jsem také na prezentaci top moravia. Přišlo mi,že hrají na city, mají absolutní přehled o rakovině střev a navíc se odvolávají na p. Havlíčka a p. Cajthamlovou, výživové poradce známé z tv, které prý osobně znají. Dokonce Jamie Oliver s jejich nádobím uvařil 5 mezinárodních jídel za hodinu a osobně se zná s majitelem top moravia. Oslovila jsem p. dr. Cajthamlovou, ale ta se neozvala, takže pochybuji, že p. Siebra z top moravie zná. Za další nám nabídli první splátku 10% z ceny, tzn.1399 kč a potom asi 380kč splátky na měsíc. S tím, že cenu přeplatíme o jednu splátku. A prodloužená záruka na nádobí je samožřejmostí. Když mi volala pí. z top moravie, že nám přivezou zboží, tvrdila něco úplně jiného. Splátky od homecreditu, které se přeplatí v našem případě o 5 tisíc a dvouletá záruka. Po tomhle všem nevím, zda vůbec prodávají nádobí z titanu. Pohanily zeptter, tefal apod. Proč by měli zrovna oni být ti poctiví? Dneska nemůžete věřit nikomu...

A to ste si nevšimla při vyplňování smlouvy, že se vypisuje Homecredit..? A záruka se odvíjí podle typu zboží, každopádně je napsaná na krabici výrobku..

Absolutně nesouhlasím,osobně jsem byla s panem Sieberem naprosto spokojená,vše co mi slíbil,dodržel,nějaké hraní na city jsem opravdu nezažila.Když si projdete statistiky,o rakovině,tak znalosti p.Siebera jsou opravdu v pořádku,na laika velmi nadprůměrné,je vidět,že mu zdraví není lhostejné.Na stránkách se dozvíte,kdyby jste se obtěžovala si je přečíst,že s panem Havlíčkem spolupracují ve velmi hojné míře.A že nemůžete dneska věřit nikomu?Promiňte,ale i průměrně inteligentní člověk,který něco podepisuje,tak si to prvně přečte,aby věděl o co jde a ne že to prvně podepíše a pak si stěžuje.Já jsem spokojená naprosto a velice.Zboží je kvalitní a to co o něm povídali,je vše na 100% pravda,sama se o tom přesvědčuji každý den,když vařím jídlo pro svou rodinu.Doporučuji vám,abyste nechodila na tyto předváděcí akce,protože ostatní odrazujete svou negativní reakcí a přitom by u nás tolik lidí potřebovalo zboží,které se nabízí.Večeře zdarma+dárek, je velké lákadlo,ale nejde o to dostat něco zdrama.

Nesnáším přesně takovéhle vymývačské firmy, co se snaží opít lidi rohlíkem. Dneska mi volala ženská z Top Moravia a ani po třetím slušném odmítnutí, že nemám zájem a fakt nikam nepřijdu, si nepřestala mlít ty svoje kecy o výhře a že se mnou už počítají. Normálně tyto nabízeče odmítám se vší slušností, ale pokud to mám opakovat 4x, tak to už opravdu ne a poslat do p*dele je málo

Top Moravia? Méně seriozní firma.Na pozvánce vysloveně napsali že nezávisle od nákupu či nenákupu má účastník právo a to KAŽDY si vybrat mezi týdenním pobytem na nejkrásnějším místě v ČR nebo telefon Nokia.Ti kteří něco koupili dostávali poukázku do bezejmeného zapadlého hotelu na Vysočině.Telefony se nerozdávaly.Takže se dá předpokládat že i takto se budou chovat i po nákupu zboží.Něco splní něco ne.Při nákupu za takové peníze?Bičem bych je vypráskal z města.

Před prezentací jsem se ptala operátorek zda opravdu dostaneme mobil -poslední typ Nokie, i v případě nezakoupení zboží-tak bylo slíbeno na pozvánce- a oni mi odpověděli že samozřejmě ano. Realita byla taková, že SAMOZŘEJMĚ NE! Vymluvili se na záměnu se Samsungem, ale nenabídli ani ten a operátorky prý o tom nevěděli(bodeť jo!). Slíbená bohatá večeře byl hospodský guláš-odehrávalo se to taky v hlubočepské hospodě.
Takže klasické podvodné jednání,překvapilo by mě kdyby tomu bylo jinak. Sidy

Top Moravia uz nikdy Akce probehla v restauraci na verande Praha 8,prvni byla 11.00hod,druha 15.30 a treti v 18.00.Upozornuji vsechny lidi a hlavne duchodce,na ktere je tato akce zamerena,at si daji velky pozor na tuto firmu,ktera klame vsechny pritomne lidi.ale od zacatku,nejdrive obdrzite pozvanku,kde je tucne vytisteno,ze partnerskym parum,venuje sca polecnost ZDARMA NOVY TYP MOBILNIHO TELEFONU NOKIA ,nebo tydenni pobyt v jednom z nejkrasnejsich mist v CR.Pro jednu osobu,druha zaplati cca . 5 000.-kcPokud namitnete,ze cestovat nehodlate,bude vam receno,ze je to vase vec a druhy vyber nemate a telefon take ne.Myslim,ze by tato firma mela zustat tam odkud prijele,tot vse.

Také jsme dostali pozvánku na akci v Letňanech. Už nás myslím jednou nebo dvakrát zvali telefonicky a podobná pozvánka nám taky jednou přišla do DUA na Proseku. Tak jsem jukla na net. Po přečtení příspěvků jsem raději pozvánku odložila do koše na papír, totéž i pro syna, a známému, co nám říkal že tohle dostal to doporučím také. Jde opravdu o podvodné jednání a hlavně na důchodcích si takové pofiderní firmy smlsnou. Mělo by se to dát do novin a varovat lidi.

Mě tyto akce baví. Už tam jdu s tím,že nic nekoupím a zlomit se nenenechám. Titanové nádobí vlastním nikoli od firmy TOP MORAVIA ,stejně jako robot od Braunu srovnatelný s Ronicem asi tak 10x levnější. Já to beru jako večer,kdy si dám pár piv za své a večeři typu UHO zdarma a někdo tam něco plácá. Když je to kvalitní prezentace s slušným hereckým výkonem ,který zaujme ,tak dotyčného nechám žít. Když prezentuje nějaký blbeček,který nevybíravým způsobem někomu něco vnucuje (zejména důchodcům),tak ho vyprudím,že neprodá ani kastrol a zapomenene ,jak se jmenuje. Toto je můj recept,jak na ně. Je zajímavé,že jsem to na top moravii udělal už dvakrát ze třech prezentaček (jednou jsem byl pozván já, podruhé známá od přítelkyně a potřetí matka) a oni mě už zase pozvali! Už se těším! Chce to před prezentačkou,alespoň malou teoretickou přípravu a máte je v hrsti a jsou v p..........!

Dobrý den, včera 16.11.2011 jsem byl také na jejich předváděčce v Lázních Bohdaneč (u Pardubic).
Proto s Vámi na 100% souhlasím. Odešel jsem znechucen,obelhán a podveden.
Vám velice děkuji za radu jak na ně.
Ještě mi není 40let, tak jsem to jejich hnusné chování přestál bez úhony, ale je mi také líto starších
a důvěřivých lidí, kteří se nechají zlákat falešnými řečmi těchto podvodníků,
a na konec jim dají své těžce vydělané peníze - ZA NIC.
Po včerejšku jsem se zařekl, že na jejich akce nebudu chodit.
Ale po Vaší opravdu dobré radě, to budu dělat přesně jako Vy.
Využiji každou možnost, abych se na předváděcí akce této ODPORNÉ firmy TOP MORAVIA dostal,
a setřu toho učinkujícího dobrými argumenty a hlavně slušným způsobem tak, že to ještě neviděl.
Se mnou také neprodají NIC a vyhodit se nenechám.
Doufám, že se k nám přidá více podvedených lidí.
Jedině takto se s nimi dá asi bojovat.
Ještě jednou děkuji a přeji hezký den, Robert.

Tak dnes jsme se zůčastnily prezentace firmy Top- Moravia .Celkem to šlo i když chvílemi ten co tu prazentaci vedl zapoměl,že opakovaný vtip už není vtipem.Na závěr ,kdy měli rozdávat slíbené mobily tak nám rozdali poukazy které nikdo nechtěl s tím že se ještě nesetkali z nikým kdo by ten mobil chtěl a že ten poukaz je mnohem hodnotnější dárek.Odešli jsme znechuceni,jelikož jsme takový podvod nečekali ,zvlášť po téměř plamenném projevu o nepoctivosti jiných firem.Přiznám se ,že jsem jim to téměř "sežral" i když jsem si byl vědom předraženosti jejich výrobků, chtěl jsem tyto později koupit.Když nás balamutily už na začátku co čekat od jejich výrobků?

Take jsem byl se svou přitelkyni pozvan firmou Top moravia napředvďeci akci 19.2.2012 v mistnosti byla teplota jenom 14 st.Po akci nam bylo řečeno že darek mob.telefony nejsou jenom pobyt v hotelu tak že mob. telefony si předvaděči prodaji za hotove.Užjsem zažil taky takovou předvaďeci podobnou akci po upozorněni firma dala vše do pořadku .Na předvaděci akci nas bylo jenom 14 lidi. S pozdravem Kaniok Fr.

Nedavno jsem dostala pozvanku na prezentaci od Top Moravia, dokonce mi volali, zda prijdu. Potvrdila jsem, ze prijdu i s dalsi osobou. Prisla jsem na prezentaci s moji matkou. Byly jsme vsak neprijemne prekvapene, vubec nas nepustili dovnitr, pry nejsme partnersky ci manzelsky par. Ted vim, ze na zadnou jejich prezentaci uz nepujdu a kvalitni nadobi si radeji koupim primo v specializovane prodejne ...

Pozor,převeliký pozor na TOP MORAVIA.Už se poučili a nerozdávají mobily jako loni.Mazaně vám jej sice v letáku nabídnou ale zároveň i pobyt na bezejmenné chatě někde na Vysočině.Takové podrazácké chování nemá snad v Česku obdoby.Motivují vás na prezentaci nádobí.To co jinde koupíš v ceně okolo 2500, za 2 ks oni nabízejí za 16 000 až 28 000,- kč.Pozvou tě na posezení - za ně dostaneš grátis jako mobil Nokia.Houby! Dolů na leták ale drobným napíší že ten co tu lumpárnu uvádí rozhodne sám a na místě zda jej dostaneš nebo ne.Jinak dostaneš poukaz na pobyt v bezvýznamném hotelu někde v horách Vysočiny nebo kde pro jednoho obdarovaného prý za 6600,- kč.Pro partnera je třeba si tedy takový dokoupit.Jenže za investovaných 6600,- se válíš týden v Mariánských lázních nebo Špindlu v luxusu a pohodě.Varuji nenaleťte těmto vykutálencům!

Samozřejmě že jsou to podvodníci a to nejvyššího kalibru. Všechny nalákají na mobil NOKIA. Vše napíší ještě velkým a tučným písmem. Dole na pozvánce máte 2 kupóny, jeden na mobil a druhý na slevu na pobyt dle výběru.

Aby jste měli přehled o jejich cenách, tak za pánev s poklicí, parní pekáč s příslušenstvím a jeden kastrol s poklicí chtějí 70.000kč. Komediant, který je za svou šaškárnu asi velmi dobře placen však pouze vám dá velkorysou slevu, kterou si vylosujete.....i kdyby to bylo za 50% tak by to asi moc dobrá investice nebyla.

Po skončení celé předváděcí akce vám kašpárek, který celou akci moderoval oznámí, že mobily momentálně nemají, ale že by jste stejně obdrželi vlastně úplný šmejd od NOKIE, který nic nevydrží.
Ihned vás dobře naladí tím, že si každý může zakoupit velmi výhodný pobyt. Majitel pozvánky má pobyt zadarmo a jeho partner za 50% slevu. Samozřejmě, že vy pobyt dostanete zdarma v případě, že si partner zakoupí pobyt v údajné slevě.
Výběr opět nemáte žádný, přímo vám určí nesmyslný penzion na Vysočině na 6 dní se snídaní za cenu přes 6000kč. Taže jestli dobře počítám tak partner platí v 50% slevě cenu 6000kč. Tzn. že týdení pobyt pro 2 osoby na Vysočině se snídaní u TOP MORAVIA Q vychází na 24000kč ? Tohle už snad musí prokouknout i největší důvěřivec na světě.

Důrazně všechny varuji ... je to pouze ztráta času a nervů. Jsou to agenti s teplou vodou, kteří hledají naivní důvěřivce s penězi..... doufám, že v dnešní době už žádné nenajdou.

Minulý měsíc jsme byli na akci této společnosti a tlf Nokia jsme dostali i bez nákupu. Předvádělo se tam naprosto dokonale vypadalící nádobí a jeden kousek bych si i koupila, lívanečník s wolframotitanovým povrchem, ale prodejce nějak neprojevil zájem. Převáděčka trvala asi hodinu, byla zábavná s kuchyńskými radami a příjemnou nekonfliktní atmosférou .A bylo to v našem oblíbeném lokále.
2012-6-4. Asi se zlepšili
CIAO

byla jsem mobil jsem dostala s pritelem bez podepsani smlouvy ale obycejny cena tak 500 nokia