» Poradna » Ostatní

OT: Prodám skelet počítače A64+9800Pro, MB..

Ahoj.Potřeboval bych nutně rychle prodat skelet počítače.Potřebuji ted mobilní PC, takže se zbavuji PC.Prodal bych dohromady AMD A64 2800+ (64BIT CPU!!), základní desku MICROSTAR K8T NEO-FSR,Ati Radeon 9800Pro (MSI).To vše cele je staré 2 měsíce, včetně záručáku a nechám vám to v nové černé skříny.Také v záruce.kam@ujv.cz  cena 13000,-

Odpovědi na otázku

Vzal bych to za 11000. Kdyz tak dej vedet......

                                                                            Oly.