» Poradna » Ostatní

OT: Proč si závodníci lepí na nos takové bílé cosi???

Už sem to viděl hodněkrát a vždycky mě vrtalo hlvou cože to má za smysl. Dneska to měl Rossi tak mě napadlo se jednoduše zeptat. Poučte mě.

Odpovědi na otázku

Kvuli potu

Bobáň je dement.

Bobane si normaly??????? Ak myslim to iste co ty, tak je to na roztiahnutie nozdier, koli lepsiemu prietoku vzduchu a tym lepsiemu okyslicovaniu...

Sergej Ty si kôň???????
To kvôli tým nozdrám...

Ved su to nozdry a ci nie ? Ty ich nemas?

hahaha, prej kvůli potu, a k čemu by mu to bylo? Samozřejmě, že to je k roztáhnutí "dýchacích cest", jen si zkus zatlačit palcem a ukazováčkem na kořen nosu, resp. trochu pod něj. Uvidíš, že se ti bude lépe dýchat. Takže jednoznačně se tato křidýlka používají pro zlepšení dýchání.

Zas jeden z chorych vyplodov PB, divim sa, ze nenapisal, ze je to preto, lebo dotycny ma doma Linux .

Bobane ty jsi fakt krypl

Pred par rokama to na nose meli snad vsichni sportovci. Jenze pak se ukazalo ze v naprosty vetsine pripadu to ma jenom placebo efekt, tak to zase vetsina nosit prestala. Nektery tomu ale asi verej doted.