OT: překlad fráze do angličtiny

Poraďte prosím, jak přeložit frázi "ráj na zemi"; jako "paradise in the world" nebo "paradise on the world". Nějak to nejsem schopen vycítit. Díky moc!

Odpovědi na otázku

Hlasuju pro ON!

Jsem též pro HE!

IMHO "paradise on earth" (možná ještě s členem) ale zas nějaký super angličtinář nejsem

paradise on earth zni zatim ze vsech navrhu nejlip, ale me by se vic libilo HEAVEN ON EARTH

jo, paradise on earth je nejlepší

Průběžný stav: 4:0 pro "ON"

Díky, takže ON. Heaven mě vůbec nenapadlo.

HEAVEN ON EARTH(tohle nemám z vlastní hlavy, ale z elektronického slovníku Lignea, který se mi zdá dost kvalitní, takže to asi bude správně)

"HEAVEN ON EARTH", použil to též Bertram ve Shakespearově "Konec vše napraví"P.S. Nejsem intoš, ale umím hledat na Google.....

Peklo na zemi je Hell on Earth - takze asi tak :)

zdravim jak by se přeložilo MAKE YOURSELF AT HOME..?

...to zase bude Nechybí ti tam "it"?HLAVNĚ SE KOUKEJTE NA DATUM REAKCÍ !

To se rika navstevam a znamena to "chovejte se tu jako doma"

Chtela bych mluvit s Janou, dekuji.

???napiš sem tedy mejla nebo ICQ...

CHystám se na AaPair do USA a nejde mi nějak napsat dopis rodině nemáte někdo nějaký na poslání díky

"on" je jasné, ale mi se líbí více Paradise, je to takové specifičtější,nezapomeň na člen, tady se hodí určitý. Takže : "The Paradise on Earth"

Sorry, až teď jsem si všiml data

a co ? Myslíš, že ted už to nechce vědět?

Nějaké patlalky to vytáhly 7.6.,naprosto nesmyslnětam něco blábolily mimo mísu, ač už to pánové dávno vyřešili.

Jasně, nejlepší je naprat určitý člen před každé podstatné jméno, bo to se hodí...Ale úplně nejlepší je použít člen neurčitý, ten se hodí úplně dycky: "Ééée peedajz ééé on eééeeé érsf"Ajm inglišmééén, jes ajm inglišmééén in Njů Jóóóóók...