» Poradna » Ostatní

OT: Posouvání času

Chtěl jsem dnes brzy ráno pracovat na PC, ale v noci mně zaskočil problém, pokud máte někdo zkušenost poraďte prosím:Dnes brzy v ranních hodinách, přesněji ve 3 hodiny jsme posunuli hodinovou ručičku na 2 hodinu a začal "běžet" normánníSEČ (středoevropský ale já říkám severočeský čas). Na tom by nebylo nic až tak divného, jenom mně rozčiluje to, že ve včerejších večerních zprávách ČT1, NOVA, PRIMA, ale i jiných televizních a rádiových stanicích oblbovali. Oblbovali ne jenom mně ale i spoustujiných jedinců, mohlo jich asi tak 10 000 000. Nehorázně tvrdili že si pospíme o 1 hodinu déle, což je pěkná blbost, já si před spaním nařídil budíka na 3.hodinu ranní a šel si lehnout. Ve 3 hodiny jsem uslyšel protivné zvonění budíku a vstal jsem, posunul ručičky na všech analogových hodinách o jednu hodinu zpět s digitály to bylo horší protože jsem ještě na půl spal. Když se mi to konečně to podařilo, zapadl jsem do postele a usnul až k ránu! Tak mi řekněte jestli je to se sdělovacími prostředky v pořádku, oblbují jak za bolševika. Hamba jim!!Váš Harry-Bourák

Odpovědi na otázku

No a s čim chceš poradit? :D :D

Sorry, ale oblbnout se nechá jenom trouba. Všechny hodiny, a budíky, i ty digi, byly nastavené už ve 21: a nějaký drobný. Až na jednoho, kterej se přestavil sám.Vot kak prosto. Chce to jenom používat hlavu.

je pravda,že ODS oblbuje všechny,jak za bolševika,ale sdělovací prostředky říkali pravdu.

Ty bys toho bolševika potřeboval jak sůl. Možná by tě naučil, kde psát tvrdé a kde měkké i,y.(V žádném případě se to neřídí stavem tvého camprlíka.)

Chtěl bych vidět blbce, kterej ve 3 ráno vstává jen kvůli tomu aby posunul čas, když to může udělat až ráno. Jinak to, že si pospíme o hodinu déle, je samozřejmě blbost, to platí pro ty kteří vstávají v přesně určený čas, třeba do práce. Ostatní vstávají o hodinu dřív!

To je fakt síla!

Harry, lepší je hodiny potáhnout, než jdeš spát. Média mají různé mouchy, ale tentokrát jsou v tom nevině. Pokud nevěříš, že noc byla o hodinu delší, tak se zeptej těch, co byli v rachotě. Na zamyšlení je vyjádření ČEZu, že posun času přináší minimální efekt.

No jo, ale mně to připadá jako podvod. Pokud se všude hlásá a píše posunou ručičky hodinek ráno ve 3 na 2, tak to nebudu porušovat. To bych si klidně zítra mohl stáhnout z internetu pirátskou kopii nějakého draze placeného programu a dělat že jsem si ji koupil.

tyjo, a nechtěly ty hodiny po tobě náhodou aktivaci?

Dalsi husty thread To uz musi byt fatalny nedostatok problemov, ktore riesite :)))(Nj, trochen zavidim

2Harry-Bourák: Možná by ses měl ještě pochlubit, jak jsi zvládnul 26. března přechod na letní čas. Třeba se dočkáš rady, jak máš postupovat příští rok 25. března.

Pripadne mozes stale zalozit thread o tom, ako sa ti nepodarilo natriet pastiku na chlieb

Problém nebude ve sdělovacích prostředcích, ale v lidech, které přinutí vstát ve 3 ráno a posouvat hodiny, ještě že tam nehlásili něco horšího Ty asi budeš ten týpek co chodí podle hodin i na záchod a v práci je na minutu přesně a pokud má tramvaj náhodou defekt, tak má zkaženej celej den, protože mu to rozhodí celej denní časovej harmonogram.....čekal bych takové příspěvky spíše od Mirka Moje rada zní....neprožívej to tak....má to ale někdo problémy

Harry, jak si to zvládl letos?

Blbe, dela ti dobre vytahovat stary temata?