OT: Poraďte s češtinou v životopise

Zdary, potřebuju poradit ohledně životopisu, kdy psát tečku a kdy ne. Příklad:Období: 01/10/2000 - 31/03/2002 Povolání: KuchařHlavní pracovní náplň: Příprava pokrmů, kontrola jejich chuťových a vzhledových vlastností, organizace rautů, gastronomických akcí, individuální přístup.Zaměstnavatel: Hotel Uteč, a.s., RakovníkObor činnosti či odvětví: Restaurační a ubytovací službyDík.

Odpovědi na otázku

Jo a taky, jestli za dvojtečkou psát malým, nebo velkým Příklad: Povolání: (K?)kuchař(tečka nebo bez?)Nebo za Rakovníkem, tečka nebo bez?Ať žije češtin, díkec

Za dvojtečkou malým, pokud to není název, jméno... za Rakovníkem a kuchařem bez tečky. :)

Tisíceré díky už jsem to probral i s kamarádkou a ve všem jste se shodli