OT: Last minute dovolena - nejlepe ze dne na den - vase tipy

Sorry za offtopic, ale vzhledem k tomu ze jste moudre hlavy a ja tady travivam vic casu nez je zdravo tak se ptam tady.Pred chvili jsme si s zenou rekli, ze zitra nebo pozitri (podle toho co sezenem) jedem na dovolenou. Kriteria jsou pouze dve:- Co nejlevnejsi- K moriNemate nekdo tip, kde nejlepe sehnat takove ty last minute zajezdy, ktere se prdavaji den dva pred odletem? Prochazet stranky jednotlivych cestovek je celkem pakarna a www.lastminute.cz znam. Diky.

Odpovědi na otázku

zkus firo tour nevim adresu, to si ale najdes nebo exim tour obcas maji dobry veci

na webu www.leto.cz se združujou neprodané kapacity z většího množství cestovek. Letos u nich budu nakupovat po páté a bez problémů. Doporučuji

www.lastminute.cz

Psal, že lastminute zná.... Ale opakování matka moudrosti, že?

diky kdyz jsem psal ten dotaz, tak pri psani www.lastminute.cz me napadlo, ze se urcite nekdo najde kdo mi to pro jistotu jeste jednou poradi, jak je tady zvykem...

A čo takto last moment. Zbalíte sa a skočíte na letisko, v poslednom momente uchmatnete neobsadené miesto. Neviem ako v Prahe ale vo Viedni to takto funguje.

ale to je jenom na letenky, nebo kompletne cely pobyt s ubytovanim atd.?