» Poradna » Programy

OT: Kdo neposlouchá Crazy Frog ten jakoby nebyl!

Tak tomuto nechápem . Já Crazy Froga nepočúvam a som tu......nepochopím

Odpovědi na otázku

"Kdo neposlouchá Crazy Frog ten jakoby nebyl!" To napsal kdo ? Mirek ?

a kto ho počúva ako keby bol DEBIL ??nepocuvam neodsudzujem

nepočuvam-odsuzujem

yep

Musim CF brat jako srandu, protoze inteligenti muzika to rozhodne neni, ale trba se mi libi ta animace.

Kdo nemá rád Crazy Froga, ten si stáhne toto: http://www.srandicky.cz/download/download.php

Kto nepocuva Arash featuring Helena - Arash jako by nebude.

Co jsem slysel, tak za hromadnym ustupem CF z televiznich reklam bylo zjisteni, ze vetsina populace v okamziku vyskytu CF prepina na jinej program