» Poradna » Ostatní

OT: Jak uchytit koaxiální kabel 6 mm?

Ahoj,vím sice, že to sem nepatří, ale poradí mi někdo?Musím upevnit koax. kabel o průměru 6 mm ke zdi. Bohužel nemohu sehnat úchytky na 6 mm - snad ani neexistují!5 mm jsou moc malé a 7 mm kabel proklouzává.Poradíte? Budu vděčný za každou radu.

Odpovědi na otázku

No nevím....... ale dnes kdy jsou elektrikářské lišty bych kabel nedával na úchyty. Líp to vypadá a neprověšuje se kabel. Lišty jsou dvoumetrový a zas tolik nestojí. Bejt tebou bych o tom uvažoval. brevla

Bohužel je to jen velmi malý úsek, lišta by se tam moc nehodila.

V miste, kde nasadis uchytku omotej kabel nekolika zavity izolacni pasky. Vyber necham na tobe.