OT: Jak napsat stížnost na "spoluobčana"?

Zdravim... Chci napsat stížnost obci na jednoho ko*ota, kterej má dost velkýho psa, kterýho pořád pouští z baráku, ať si dělá co chce (už od něj mam "památku" na pravym zápěstí). I přes snahu vyřešit to po dobrým je to na prd. Proto na něj chci jít tvrdějc - zatim přes OÚ. Jeho sousedi se ho snad bojí či co... takže kdyby někdo moh´ poradit jak to správně napsat... dík

Odpovědi na otázku

ak ta pohryzol, tak by som v tom momente zavolal 112, nechal si zavolat policajnu hliadku a toho psa by som nechal zastrelit. Neviem co chces riesit vypisovanim staznosti...

Proč psa? Ten je pouze špatně ovládán. Proč ne pána?To je jakoby někdo rozbil auto za to, že někoho přejelo. Já myslím, že za to může spíše řidič, i když někdy má část viny i přejetá osoba.

njn, ale auto jazdi len ako jazdi vodic... kdezto ked pan zanedba vychovu psa, tak sa uz nikdy zo psa-nervaka nestane pes-milovnik ludi. Pana by som poslal na 2 roky do basy za tyranie psa, ktory musel byt koli zanedbanej vychove utrateny...

fuck, proč psa ?, zastrelit by meli vsechny ostatni,,, pes je ok !!

Kámoš to s čoklem, co nebyl uvázaný a každého napadal vyřešil jednodfuše. koupil si slzný plyn za 50,- Kč, dal psovi, když se na něj sápal "čuchnout" a bylo to. Měl od něj navždy klid.Možná by také stačilo, napsat někam "Franta spolupracuje s Al-Kaidou" a oni si ho najdou sami.

A) Kousni ho taky a bolestivěji ( toho psa )B) Kup si většího psa, cholerikaC) Ten slzák je fakt dobré řešení, Kráťa opět rulezzz.

já myslim že von neni až tak zlej, jen to je ukrutnej debil. Mě kousnul protože jsem ho škrtil a škrtil jsem ho proto, že po mně vyjel, když jsem ho chtěl odvýzt od mý hárající feny... takže jsem ho podusil a zahodil do příkopu. Pak už nějak neměl chuť na cokoli, utikal rovnou domů, já jsem šel za nim a (zatim) slušně jsem požádal majitele, aby se polepšil. Nebyl jsem první, sousedi s nim maj problémy pořád. Nicméně jsem ho zas včera večer viděl na volno. Spíš to jednou dopadne tak, že pudu z hospody, potkam ho a domlátim ho mobilem (M65 )

Aha, takže pes je debil, protože tě kousnul, když jsi ho škrtil.

Kavle Kavle... kdyby sis to přečet celý viď... tady nejde o to, že mě kousnul (to sem si s nim vyřídil sám), mně jde o to, aby tady nepobíhal na volno a hlavně BEZ DOZORU. Schlus.

To je nářez !

Vy jste skrtil psa, protoze cuchal k harajici fene? Mne vetsinou staci pohled, nebo se zaprsit a pes zajede a nedovoli si nic (maj to nejak v prirozenosti, jakysi ohledy k nejblizsi smecce ci co). Nebude spis problem ve Vas, ze nevite, jak se chovat k cizim psum?p.S.: Kdyby Vas kousl muj pes, kdyz ho skrtite, jeste byste dostal prez drzkuPrasatkoPee

Kdyby se Váš pes, i přes to, že patrně psům rozumíte, choval stejně jako tenhle, byl byste první, kdo dostane přes držku, ještě před psem. Škoda, že mám do Znojma daleko, byl bych se rád něčemu přiučil :)

Ano, je to o vychove. Ale Vy jste nepopsal, jak se pes zavadne chova. Jen ze beha "bez dozoru" a kousl Vas, kdyz jste ho napadl. To je myslim na stezovani dost malo. Neuvedl jste ani rasu atd. Ja jsem totiz na tyhle pripady docela vysazenej. Resim opacnej problem. PrasatkoPee

Rozepisovat celou "historii" tohodle občana + jeho psa by bylo na hodně dlouho. Já jsem (s prominutím) nepotřeboval rozebírat, co jsem udělal špatně. Já jen vím, že poměrně hodně lidí má s tímhle psem problémy (pár příkladů - se*e sousedům po zahradách, žere granule jejich psům, psa mých rodičů dokonce (kdysi) poválel tak, že týden kulhal... a věřte, že toho je víc), jenže to nikdo nechce řešit. Netuším proč... ale je to tak. Proto jsem se zeptel, jak by měl vypadat dopis na OÚ, ve kterém poukazuji na problém a žádám, pro začátek, napomenutí majitele - jsem od přírody člověk líný a nechce se mně to vymýšlet . Pár takových OT tady proběhlo a odpovědi byly podle mýho celkem k věci a pomohly. Netvrdím, že stížnost na debila pomůže... ale je to první krok. Já mám pravděpodobně na cca půl roku pokoj, potom přijde třetí hárání mojí feny... a pokud se věci nehnou k pozitivu, tuším, že majiteli psa rezervuji lůžko v oblastní nemocnici.

Hmm, opravdu nebezpecna bestie. V tom pripade napiste klasicky monz dopis a hodte ho do chranky duvery na prislusnem urade. PrasatkkoPee

díky moc... super rada

Jak napsat stížnost?Začni třeba takhle:Vážení soudruzi v naší ulici žije zvíře které není ochotné dodržovat základy socialistického soužití.Potom můžrš pokračovat jak chceš on to stejně nikdo nebude číst.

Niečo podobné tu bolo pred rokom, takže ti to nájdem.

Ty vogo, tak takhle jsem se tady ještě nezasmál . Normalně, až ho ještě jednou potkáš samotného tak ho prostě ... a bude pokoj. A nebudeš muset nic nikam psát.

Normalni klasicke udani, v teto zemi hojne uzivane za protektoratu. Oni uz ti na urade kancelarske krysy poradi. :o)

Chcete napsat na někoho stížnost? Tak ji napište. Adresu radnice snad znáte..