» Poradna » Programy

OT: Counter Strike 1.6 je velkej podfuk!!!!!

Teď sem to nainstalil, ale je to pro lidi, co nemaj net, pěkně na nic, protože si jí vůbec nezahrajou. A pokud si někdo nainstaluje CS 1.6 a pak přijde o Internet, tak si ani nezahraje singla a musí to přeinstalovat. Nějak to hoši z Valve nedomysleli. O LAN pařbách ani nemluvě. Bez Internetu na každym počítači nejde hrát ani na LANu a nejde CS ani spustit !!! To je teda pěknej podfuk mírně řečeno. .. Pro LAN pařby zbyde jenom CS 1.5 a po Internetu CS 1.6..

Odpovědi na otázku

prostě na < ⌂ >.. holt pořád chtějí vydělávat až to jednou přeženou a všechny naserou...a  ten steam ať si strčí a a atari nebo jak se ten šit jmenuje ten svůj samostatnej CS ať si také strčí

asi neumis cist, protoze na offic. strankach se pise ze se pripravuje i OFFLINE verze, ktera bude pozdeji.CS1.6 OWNZ ME

Hraju CS 1.5 a nějak mě ta 1.6 neláká ...

No jo, tenhle Steam je ještě v plínkách a řekl bych, že je má dost po.......ý. Když jsem ho nainstaloval, tak chvilku běhal normálně a teďkonc po restartu se mi hrabe přes 10 minut na disku a akorát zdržuje. Znova jsem přeinstaloval, třikrát naběhl normálně a teď zase hrabe a hrabe. Podle recenze na www.counter-strike.sk prý přepočítává cache , prý až 20 minut. Ale to je přece nesmysl.  No tak jsem ho sundal ze startovního menu a počkám na patche, jestli v rozumné době Valve nějaké vymyslí.    "To by se zvěrolékaři stát nemělo".  Jo, pokud máte někdo podobný problém a věděl byste o řešení , dejte do placu, diskuzní fóra kolem steamu jsou velice chudá. Díky.

Z counter-strike.sk som si stiahol steaminstall_cs, co by malo byt cs + steam. Po instalacii cca 800MB je tam jediny exac steam a kedho spustim tak nieco stahuje a ostane stat na 31%. Nechal som ho celu noc (mam trvale pripojenie) a nic nic a nic. Skusane 5xa stale s rovnakym vysledkom. Uz som z toho magor. Netusite niekto co stym? Dik

Mají přetížený server. Já jsem to taky takhle updatoval několikrát, až to nakonec prošlo na 100%. A řekl bych, že je to dost nešťastně zvolený způsob distribuce. A navíc spousta chyb a bugu. Až to vychytají, bude to dobré ....teď shit.