» Poradna » Ostatní

OT: Brigáda na léto-Německo. Kde najit info????

Cus. Shanim brigadu na léto v Německu. Kde mam na netu najit nejaky info o ní nebo o najakou agenturu ktera to sprostredkuje?. Hledal jsem jak v seznamu tak v atlasu a nikde nic konkretniho. Student Agency ma brigady vsude mozne jen ne v nemecku. potazmo by sloi Rakousko, Švícarsko, Holandsko...Díky za pomoc.*Tom*

Odpovědi na otázku

skus sa spytat na nemecko.sk  , tusim tam to uz kedysi vo fore prebehlo...