» Poradna » Ostatní

OT : BABYLON 5 jak jen to bylo (SCI - FI)

Nazdareq ,lidi tedka sem se tak dival po NETu a narazil jsem na Babylon 5 a tak si rikam ,ze uz je to pekne davno co jsem to videl ,kdyz to vysilali myslim na NOVe. A ze bych si to stahnul a podival se na to od zacatku ,ale mam malej problem ani za BOHA si nemuzu vzpomenout cim to zacalo.Vim ze to ma 5 serii po myslim 22.Dilech .Ale co jsem se dival na NETu ,tak vim ze to zacina nejakym Filmem uvodnim (pilotnim).Nebo mozna nekolika na to uz sem neprisel.Mohl by mi nekdo zvas pokud to vi napsat ten nazev toho pilotniho nebo pilotnich dilu???Moc proooosssssiiiiimmmmmmm.Je to pro me dost dulezite protoze sem fanousek sci - fi ,uz od mala a defakto na tomhle sem vyrostl.(Spolu se Star Trekem,Stargate,atd atd..)Moc dikes apiste

Odpovědi na otázku

Hmmm moc dikes ,ale podle toho teda nebyl zadnej pilotni filmecek ze?