OT - Okruh pro veřejnost

Je někde v ČR otevrěný okruh ( autodrom ) pro veřejnost? Kde by se zaplatilo na hodinu a člověk by se tam mohl vyblbnout popř. se naučil užitečné věci (zvládat smyk atd.) a nemusel by se kripl potom vyblbovat v běžném provozu nebo trapně na parkovišti.Jestli něco takového existuje tak kde a za kolik.Děkuji za smysluplné odpovědi.

Odpovědi na otázku

v Brně, myslim, ze 2x tydne se muzes projet po draze

V dnešní mlady frontě je o tom článek.Je tam asi 7 míst.

O tom Brne sem si precet, stoji to 300Kc na pul hodiny.Ovsem nechapu bod c. 8 v Poučení o jízdách veřejnosti:...8. Účastník smí na dráhu vjíždět a z ní vyjíždět jen na místech k tomu určených. Je povinen dbát pokynů vedoucího jízd a jet po dráze pouze ve směru hodinových ručiček rychlostí max. 90 km/h. Otáčení a couvání je zakázáno. Při poruše nebo havárii musí účastník odstavit vozidlo na krajnici a neprodleně informovat vedoucího jízd. Zastavení či stání na dráze je zakázáno, stejně jako vlečení vozidel....Nechápu tam tech 90 km/h. Co z toho pak je, kdyz se tam nesmi jet vic jak 90? To je trochu o nicem, ne? Pritom tam vyzyvaji: "Prijdte otestovat svuj vun na maximum, atd."