» Poradna » Programy

OSD se nezobrazuje

Mám notebook Lenovo IdeaPad S205 s Windows 7 Home Premium 32-bit.

Pokud přes klávesu Fn měním hlasitost, jas, vypínám touchpad, atd, tak se mi na obrazovce nic nezobrazuje. Reaguje to, ale na obrazovce nevidím žádný ukazatel. Čím to může být? Ovladače mám nainstalované, a někdy to funguje, někdy ne.

Odpovědi na otázku

oprava: už to nefunguje vůbec a to ani po kompletní čisté instalaci Windows 7

Po čisté instalaci to nebude fungovat, pokud nejsou nahrané příslušné ovladače a utility od výrobce nb.

Presne tak a opravdu nestaci jen ty ovladace. Pro plnou funkcnost byva nezbytny i ten dalsi SW...