» Poradna » Programy

OS X (Lion)

Dobré ráno, dopoledne, odpoledne, večer! (Podle toho kdy tohle čtete) :D

Chtěl bych se zeptat, zda si mohu zakoupit samostatný operační systém OS X a další jeho upgrady bez zakoupení Apple notebooku.

Předem dík za odpovědi! Ferda CZE

Odpovědi na otázku

Pokud vlastníte iMac, Mac mini, Macbook ....

Ne, jen k HW, např. MacBook Pro.

nůžeš za cca 730 Kč ale kdo by o to stál Lion je celkem mega-fail
kdyžtak kup přrdchozí SNow Leop.

Ty jsi nam ale odornik. Jediny co je na Lionu fail je, fullscreen na dvoumonitorovych sestavach, ale vzhledem k tomu, ze to pouzivat nemusis a v SL to stejne nebylo, tak to zas takovej problem neni.

Ono toho bude vic.
Dost mne sokovalo, ze i Die Hard applisti jako Maler se stale drzi Snezharta.

1. Sezen nekoho kdo ma OS X 10.6.6 a novejsi
2. Zaloz si Apple ID, vypln platebni informace a kup v App Store Liona.
3. Stahni ho a podle jednoho z milionu navodu z toho udelej bootovaci dvd. Pripadne si udelej z jineho Lioniho pocitace rescue flasku pomoci Recovery disk assistant.

P.S.: Instalovat to na ne-Apple pocitac, stejne bude odporovat licenci...

Instalovat to na ne-Apple pocitac, stejne bude odporovat licenci... ...ono hlavně se mu to bez úprav nepovede a stejně mu nebude vše fungovat.

Q: mohu zakoupit samostatný operační systém OS X a další jeho upgrady bez zakoupení Apple notebooku. A: Ano