» Poradna » Programy

Origine

Dobrý den.Je mi míň takže tady budou chyby ale to teď nebudu řešit,před včerejšky jsem si na originu zapla the sims 3 ale chtělo to potvrzení emailu.To v pohodě fungovalo a další den chci si zapnout zase the sims 3 ale nejde to....Posílám jako blbec furt ověření emailu ale nefunguje to co s tím má udělat?Prosím o radu :(

Odpovědi na otázku

„chtělo to potvrzení emailu.To v pohodě fungovalo a další den chci si zapnout zase the sims 3 ale nejde to“Co další den nefungovalo? Pokud hru jednou ověříš, tak je ověřená. Co ti to vypsalo za chybu? Že něco nejde je moc širokej pojem.