» Poradna » Programy

Originální verze minecraftu

Zdravím,moc rád bych se zeptal jestli někdo nemá originální minecraft který třeba už nehraje ,a mohl by mi ho dát.Moje rodina je na tom finančně špatně a tak si ho nemůžu dovolit.Je tu nějaký takový člověk?

Odpovědi na otázku

klíč k dispozici nemám, nicméně ti místo něj nabídnu výbornou radu. Zkus brigádu, nějdéle za dva dny si na ten minecraft vyděláš, licence stojí pár stovek.

no ještě na ni nemůžu je mi 14

Aj moja rodina je na tom zle, o čo si mám povedať?

Prečo mínusy? Určite nemám príjem ako Adolph, ktorý si môže dovoliť aj i7, 32 GB RAM a GTX 9xx. Ale nechcem čakať, že cudzí pre mňa len tak niečo urobia v oblasti, ktorá vôbec nie je dôležitá

Hmm napadlo mě, že jediný způsob jak mít origo musel by ti někdo dát nick + heslo ode mě to nečekej ale třeba se někdo s dobrým srdcem už už mc nehraje najde...

Ofiko je to zakázané od steamu?

Ta hra je tak nudná, že by jsi měl být rád, že ji hrát nemusíš.