» Poradna » Ostatní

Originální - zapomenutí kontrolní otázky

Dobrý den, mám problém.V roce 2013 jsem si registroval účet na originu a už si nepamatuji odpověď na kontrolní otázku.Chci si změnit přihlašovací e-mail, protože starý co tam mám, tak už nepoužívám a ta schránka byla zrušena.Jinak do originu se normálně dostanu pomocí starého e-mailové adresy, kterou si pamatuji. Můžu tam přidávat nové hry a v pohodě. Akorát ten email změnit, no.Obracel jsem se na podporu EA. Kde jsem napsal, že si kontrolní otázku nepamatuji a co mám udělat. Doteď nebyli schopni nic odpovědět.

Odpovědi na otázku

Este pockaj, snad odpisu z podpory.

Jak může někdo zapomenout jméno matky za svobodna.....

Je z děcáku a neví čí :)

V tom případě, jak si někdo může nastavit kontrolní otázku na kterou nezná odpověď?

Kdysi jsem mel stejny problem a tusim, ze to byl take prave Origin. Jeste v dobe Battlefield 3. Tehda jsem nekde na netu nasel tel. cislo na ceske zastoupeni. Normalne jsem tam zavolal, parkrat me prepojovali az jsem se dostal k typkovy ktery to semnou resil. Bylo celkem zajimave, ze jsem snim byl na drate dobrych 10-15 minut a vsemoznymi zpusoby ze me pacil jak ta kontrolni otazka byla. Pak jsem si vzpomel a on rekl, “ano, to je spravne, ale potom jste o zmenil na...”. Bylo to snim dlouhe a narocne ale nakonec mi vyhovel a vse zresetoval nebo mi ty udaje rekl - to uz si presne nepamatuju. Doporucuji vyzkouset.Hezke na tom vsem, ale bylo, ikdyz to nebylo zrovna snadne, ze ty udaji nedaji opravdu jen tak kde komu a opravdu si dopodrobna overuji jestli ten kdo vola je skutecnym uzivatelem. A nechteli jen kontrolni otazku, ale i hesla a vlastne vsechny udaje a informace o tom uctu. Co jsem naposledy hral, kdy jsem to hral atd...Jak rikam, zkus pogooglit, treba je ta linka stale v provozu... ;) :)

No tak jim zavolejte. Po telefonu jsou dost ochotni. Jen to chce anglictinu.A dokazat identitu muzete ruzne. Ono nakonec je stejne neco zaplaceno kartou na Vase jmeno, ne?

No kartou jsem nic neplatil. S angličtinou mám problém, ale našel jsem teďka telefonní linku na českého operátora.Teď ale otázka, jestli to bude Čech, když zrušili českou pobočku. prostě EA.