» Poradna » Ostatní

Originál hry

Zdravím,pokud si zakoupím originál cd key ke hře (Arma 2: Operace Arrowhead) a instalačku hry pak stáhnu z neoficiální distribuce - torrent (nejspíše nějaká cracklá verze), bude se pak hra po vložení klíče chovat jako originál nebo s ní budou problémy? Hru nemá žádný z e-shopů skladem a nové naskladnění je údajně otázka týdnů až měsíců. Kupovat cd key ze streamu (kde mi dají ke stažení instalačku, i když tou jejich mizernou rychlostí downloadu) za 350 Kč se mi moc nechce, když mám možnost pořídit klíč za 100Kč, jen jestli to půjde jak má.Díky

Odpovědi na otázku

Áno pôjde.

Zapomněl jsem dodat, že mi jde hlavně o multiplayer a mod DayZ. Je mi jasné, že singl by šel, i kdybych neměl originál cd key. Díky

Pokiaľ máš legálny "serial number" tak ti pôjde všetko plnohodnotne a je to úplne jedno kde inštalačku stiahneš. Tak isto to je aj z windowsami pokiaľ máš originál legálny kľúč tak s aktiváciou nemáš problém.

pokud ti jde hlavne o DayZ, tak ten je vplanu vydat samostane bez nutnosti mit Armu

Pokud budeš mít legální kód, tak by měl jít zadat do steamu a tam si stáhneš i čistou instalačku, žádný warez.

A k té mizerné rychlosti downloadu ze steamu: Nevím co máš za internetové připojení, ale u mě je download ze steamu limitovám pouze rychlostí O2 VDLS Optimal - 20Mb/s, tedy v praxi až 2,7MB/s.

Ze Steamu uz jsem "par veci" stahnul. Domnivam se, ze zalezi na konkretnim titulu. Neco mi tece rychlosti linky (60Mbps), neco se trochu vlece. Ale nikdy ne tak pomalu, aby mi to vadilo.

Tohle se resi nakupem licence / kodu a instalaci ze Steamu.U warez verze hrozi infekce a v pripade pouziti cracku i potize s updaty. Pro laika to muze byt dost orisek. A zejmena: Neni zadny duvod, proc by se mel nekdo do takovych blbovin poustet!

Aby Tě ta možnost zakoupení klíče za 100 Kč nakonec nepřišla draho ...

Jo, uz tu bylo par placicich (spatny klic, hra v rustine,..).