» Poradna » Ostatní

Origin

Ahoj, funguje origin? nechce mě to hodit online...

Odpovědi na otázku

Funguje. Ale aby som pravdu napísal - Origin je jeden z NAJHORŠÍCH serverov, ktoré existujú.Mám automatické prihlasovanie, po spustení klienta Origin, najskôr 10 minút akože Update. Potom vyskočí, aby som zadal heslo - aj napriek automatickému prihlasovaniu! Po zadaní hesla 5 minút OVERUJE, potom naskočí OFF LINE, dám prejsť do GO ONLINE - ďalších 5 minút čaká na pripojenie, potom opäť pýta heslo. A až po troch minútach som on-line. Celkovo 25 minút, než ten sprostý server sa prihlási.Je totálne spomalený, nedokonalý. S Originom v tomto to ide dole kopcom.Pred cca rokom som bol na ich servere on-line do 1 minúty.

To byl ten problém...taky to šlapalo a ted se cchci zalogovat o furt offline..Ale už to funguje. Díky

Ona holt ne kazda kopie Steamu je dobra. A i tomu Steamu to trvalo par let, aby fungoval uspokojive.

Funguje, prave z neho stahujem, ale inac ply suhlas s xXx.

,,plny,,