» Poradna » Programy

Origin

Stáhl jsme si Origin instalačku.Když ji chci spustit tak se načítá jen kolečko místo ukazatele myši a nic to neudělá.Za pomoc děkuji

Odpovědi na otázku

Origin je tak rozšířený a funkční program, že není možné aby to nešlo. Pokud to nejde, tak to značí totálně rozdrbaný a nejspíš zavirovaný systém. Takže tě pravděpodobně nemine nová instalace Windows.

Dneska nový pc a mam jen stažený steam a koupenyma hrama přes steam jinak nic a origin mi nereaguje, takže pravdu asi mít nebudeš

Staženo tady a instalace v pohodě.Klik pravým myší a spustit jako správce. https://www.origin.com/irl/en-us/store/download

Ano to jsem udělal a nic se nestalo

Problém je že když spustím tu instalačku tak se mi instalace nespustí a nic se nedšje

vcredist,,

Origin je neudržovaný software, který je parodií na Steam.Z aktualizací už vypustili i podporu češtinu.Na Windows 8.1 je úplně běžné, že nejdou spustit nainstalované hry a vyhazují různé hlášky. Řešením pro tento velmi neodborný software je různě mu zatrhávat ve spouštění kompatibilitu s Win7 a elevovat práva, o která si neumí sám říci.Klidně mi nahažte mínuska, já si tím úspěšně prošel, ale JE TO TAK.ORIGIN JE MIMOŘÁDNĚ CHYBOVÝ PROGRAM.